Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

UNIWERSAL Sp. z o.o.

Drukuj

Adres: ul. Zakopiańska 1a
40-219 Katowice

www: www.uniwersal.com.pl

e-mail: office@uniwersal.com.pl

telefon: tel: 32 757 28 51 faks: 32 757 28 51Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIWERSAL Sp. z o.o. istnieje od 1988 roku i zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek polski i zagraniczny wentylatorów oraz wywietrzników dachowych.

Głównym celem, który stawia przed sobą jest, by produkty były bardzo wysokiej jakości oraz trwale i pięknie komponowały się w obiektach przemysłowych i mieszkaniowych.

Wszystkie urządzenia produkowane przez firmę są konstrukcji własnej, która przeszła drogę od prototypu, poprzez badania aż do wdrożenia końcowego produktu finalnego.

Firma posiada własne stoiska pomiarowo-badawcze, na których każdą zmianę konstrukcyjną dokładnie się sprawdza i po uzyskaniu efektu zadowalającego dla konstruktorów wdraża następnie w produkcji seryjnej. Głównym materiałem konstrukcyjnym, jest laminat poliestrowo szklany, jego struktura stanowi o wytrzymałości konstrukcji. Kolorystyka dzięki wtrąceniu pigmentu w żywice jest bardzo trwała, nie starzejąca się i odporna na działanie korozjotwórcze atmosfery i powietrza zanieczyszczonego, usuwanego z pomieszczeń na zewnątrz.

Należy zaznaczyć, że inwestor, a również projektant ma pełną swobodę w dopasowaniu kolorystyki naszych urządzeń, na co pozwala pełna paleta RAL, kolorystyki pigmentów dodawanych do żywic poliestrowych. Możliwe jest więc dopasowanie kolorystyki zarówno do kolorystyki dachu, elewacji, jak również kolorów logo zakładu.

Firma zwraca również baczną uwagę na estetykę wizualną konstrukcji, stąd produkty firmy oprócz funkcjonalności, mają również wygląd estetyczny i cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów w kraju i zagranicą.

W chwili obecnej UNIWERSAL Sp. z o.o. produkuje kilka typoszeregów wentylatorów standardowych, kwasoodpornych i przeciwwybuchowych w wykonaniu dachowym oraz przeróżne wywietrzniki grawitacyjne.

www.uniwersal.com.pl, www.wentylacjahybrydowa.com.pl, www.fenko.pl

 Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja