Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Armacell Poland Sp. z o.o.

Drukuj

Adres: ul. Targowa 2
55-300 Środa Śląska

www: www.armacell.com

e-mail: informacja.pl@armacell.com

telefon: tel: 71 317 50 25, faks: 71 317 51 15Producent izolacji technicznych przeznaczonych do izolowania rur, zbiorników i kanałów powietrznych. Armacell Poland w  swojej ofercie posiada systemy izolacji i rozwiązania techniczne, które mogą być zastosowane na wszystkie instalacje z zakresu niskich i wysokich temperatur od -200°C do +175°C. 

Armacell specjalizuje się w produkcji izolacji ze spienionych tworzyw sztucznych, takich jak:
- kauczuk syntetyczny (Armaflex), przeznaczony do zastosowań w:
  • chłodnictwie, 
  • klimatyzacji,
  • wentylacji,
  • instalacjach przemysłowych i chemicznych,
  • instalacjach solarnych.

- polietylen (Tubolit), stosowany w technice grzewczej i sanitarnej.

Ponadto Armacell w swojej ofercie posiada preizolowane systemy rur do instalacji typu Split oraz instalacji Solarnych Armaflex DuoSolar.

Oprócz swoich produktów, Armacell oferuje pełne doradztwo techniczne oraz szkolenia dla projektantów, instalatorów i  firm izolacyjnych.

W swojej branży Armacell jest największym producentem na świecie i posiada ponad 19 zakładów produkcyjnych, w tym również fabrykę w Polsce, która zlokalizowana jest w Środzie Śląskiej.Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja