Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Ventermo.pl

Drukuj
Członek Stowarzyszenia Polska Wentylacja

Adres: ul. Rudzka 9
54-427 Wrocław

www: www.ventermo.pl

e-mail: biuro@ventermo.pl

telefon: 603 514 499Wyłączny dystrybutor rekuperatorów nowej generacji AERISnext (również w wersji entalpicznej), przeciwprądowych, obrotowych oraz krzyżowych rekuperatorów R-VENT, kompaktowych rekuperatorów ITHO do budownictwa mieszkaniowego.
W ofercie także R-vent Flex System z wysokiej jakości tworzywa PE; NeoFlex, NeoFlexPE oraz NeoFlexST, na które składają się kombinacje przewodów i kształtek z PE ze stalowymi kształtkami wentylacyjnymi.
W 2017r. firma wprowadza na rynek najlżejszy na świecie kompletny system do budowy instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych: ClimateRecovery (CRD).

Rekuperatory przeciwprądowe nowej generacji AERISnext
Dostępne również w wersji pełnej i ERV oraz w standardowej: AERISnext 350/450/600. Wydajność: 350/400/600 m3/h.
Wysokiej jakości opatentowany wymiennik ciepła wzorowany na szlifie brylantowym gwarantuje odzysk ciepła aż do 94% (wg normy EN 13141–7: 2010).
Doskonała izolacja wewnętrzna. Sterowanie bezprzewodowe, podłączenie do KNX i Fibaro. Możliwe podłączenie modułu AERIS Oxy, GWC ComfoFond-L Q, jednostki chłodzącej ARTIC Q600. Możliwość uzyskania najwyższej klasy energetycznej A+. Sterowanie m.in. w języku polskim i angielskim. Posiadają atest higieniczny PZH. Pełna serwisowa obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna na terenie Polski.
Serwis oraz filtry: www.kupfiltry.pl

Rekuperatory ITHO i CA 180
Kompaktowe, wysokowydajne, przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego z możliwością podwieszenia lub zabudowy w ciągu szafek kuchennych lub stelażu do WC. Z wymiennikiem przeciwprądowymi: ITHO 3: 320 m3/h; ITHO 150: 150 m3/h; CA 180: 180 m3/h.

Rekuperatory R-VENT
Urządzenia holenderskiej marki R-VENT o wydajności od 275 m³/h do 1950 m³/h (wartości przy 100 Pa). Występują w serii ADVANCE (przeciwprądowe), ROTO
(obrotowe) oraz STANDARD (krzyżowe) w wersjach pionowych, poziomych oraz podwieszanych.

Najlżejszy na świecie kompletny system do budowy instalacji HVAC – nowość 2017 System Climate Recovery (CRD): zaizolowane kanały i kształtki do budowy systemów HVAC. Dowolna zmiana kształtu z okrągłego na prostokątny. Klasa szczelności D. Transport w sprasowanej formie: jedna paleta zmieści do 94 mb kanałów 125 mm. Zastępuje
kanały stalowe, od których jest o 50% lżejszy.

Wysokiej jakości system dystrybucji powietrza R-VENT Flex
Przewody wentylacyjne, kolektory, skrzynki rozprężne wykonane w 100% z najwyższej jakości tworzywa PE o najwyższej klasie szczelności D.
Higieniczny, trwały, certyfikowany. Wyprodukowany w Holandii

Rozdzielaczowy system dystrybucji powietrza NeoFlex
Składa się z okrągłych przewodów z tworzywa o średnicy 75mm, kształtek ze stali ocynkowanej, z przewodów i kształtek z tworzywa: NeoFlexPE oraz w całości wykonanych z blachy stalowej: NeoFlexST

Zaawansowane oczyszczanie powietrza AERIS Oxy
AERIS Oxy oczyszcza nawiewane powietrze znacząco obniżając ilość zanieczyszczeń mikrobiologicznych, zapachów, kurzu, pyłków oraz jonów dodatnich.


Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja