Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

ADAM Systemy Mocowań, Wibroizolacji i Izolacji Dzwiękowych

Drukuj

Adres: ul.Morska 9A
84-230 Rumia

www: www.adam.com.pl

e-mail: biuro@adam.com.pl

telefon: (58) 671 38 35Jesteśmy pionierami techniki zamocowań w Polsce, przed 16 rozpoczęliśmy działalność od ok. 1000 artykułów systemów mocowań technicznych instalacji.  W międzyczasie nasza oferta wzrosła do ponad 14 tys. produktów wzajemnie się uzupełniających, tak by nasz Klient mógł otrzymać od nas produkt spełniający jego najwyższe oczekiwania w dziedzinie technicznych mocowań, wibroizolacji i izolacji dźwiękowych.

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy kompleksowe innowacyjne rozwiązania wg najwyższych światowych standardów w zakresie systemów mocowań dla statycznych i dynamicznych obciążeń, wibroizolacji maszyn, urządzeń, instalacji czy też całych budynków, oraz izolacji dźwiękowej.

Nasze produkty to: uchwyty rurowe, punkty stałe i przesuwne, szyny instalacyjne, zawieszenia i podpory sprężynowe, płyty inercyjne, ramy wibroizolujące, kompensatory i elastyczne połączenia rurociągów, ograniczniki sejsmiczne, systemy pływających podłóg ...
Zakres naszej działalności to także kompleksowe techniczne analizy:
- naprężeń konstrukcji i instalacji jak statyczne i dynamiczne obciążenia (także dla stref sejsmicznych lub narażonych na wybuchy bomb)
- pomiary, analizy i prognozy akustyczne, wibracyjne.
-analiza systemowa i projekty w zakresie redukcji hałasu i drgań oraz zabezpieczeń sejsmicznych oraz zabezpieczeń przed wybuchami bomb (dynamiczne obciążenia).
- doradztwo i dozór montażowy.

Nasze referencyjne obiekty to : CERN- Akcelerator  w Szwajcarii, Exxon- biurowiec w Rosji, Metropolitan, Hotel Polonia, Hotel Westin w Warszawie, VW w Polkowicach i Poznaniu, Hochland w Kątach Wrocławskich, Browar LECH w Poznaniu, POLFA w Pabianicach, Studia Nagrań DIGI CIEMNA w Krakowie/Alwernia, Rondo Business Park w Krakowie, Buma Square w Krakowie i wiele innych od aquaparków, hoteli, biurowców, centr handlowych i rozrywkowych po zakłady przemysłowe, obiekty rządowe, czy NATO-wskie.

Działamy globalnie na wszystkich kontynentach.


Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja