Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

KUPSIK Sp. z o.o.

Drukuj

Adres: ul. Zakładowa 17
62-510 Konin

www: www.kupsik.com.pl

e-mail: kupsik@kupsik.com.pl

telefon: (063) 24 14 700Jesteśmy firmą rodzinną. 6 września 1982 roku otrzymaliśmy koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej. Przez cały czas naszej działalności zajmujemy się branżą metalową.
   16 grudnia 1996 roku po gruntownej przebudowie i modernizacji zakładu decyzją Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej otrzymaliśmy Status Zakładu Pracy Chronionej. Nawiązaliśmy współpracę z Zakładami Terapii Zajęciowej w Polsce oraz podobnymi zakładami w Niemczech.

   W związku z dynamicznym rozwojem firmy w maju 1998 roku rozpoczęliśmy budowę nowej hali przemysłowej w Brzeźnie koło Konina. 2 stycznia 1999 roku ruszyła produkcja w naszej hali oraz nowe Biuro Obsługi Klienta. W dawnych pomieszczeniach zakładu uruchomiliśmy nowoczesną narzędziownię. Wykonujemy wszystkie niezbędne narzędzia i osprzęt do pras i profilarki dla własnych potrzeb oraz świadczymy usługi dla innych firm. Nowa hala produkcyjna pozwoliła nam na zakup i zamontowanie nowoczesnej profilarki. Pozwala ona produkować nie tylko profile do wentylacji, ale również wiele innych np. wzmocnienia stalowe do okien plastikowych wszystkich typów.
   W najbliższej przyszłości planujemy budowę kolejnej hali produkcyjnej z powodu rozrastającego się parku maszynowego oraz nowych ciekawych propozycji produkcyjnych.

   W związku z szeroką gamą produkcji nawiązaliśmy współpracę z Politechniką Łódzką. Katedra Techniki Ogrzewczej i Wentylacji dokonuje badań produkowanych przez naszą firmę produktów wydając Świadectwa Badań. Na podstawie powyższych badań Instytut Techniki Budowlanej wydał Aprobatę Techniczną nr ITB AT-15-4998/2001. Rok 2004 jest dla nas bardzo owocny. W czerwcu otrzymaliśmy Certyfikat Kultury Jakości Wielkopolska Jakość, a w lipcu uhonorowano nas Certyfikatem Systemu Jakości PN-EN ISO 9001:2001 Nr 1307/1/2004.

Od 1994 roku corocznie bierzemy udział w różnych targach:

  • Międzynarodowych Targach Poznańskich - Polska
  • Instalacje - Polska
  • Międzynarodowe Targi Węgierskie - Węgry
  • Nordbygg - Szwecja

   Nasze uczestnictwo w targach zaowocowało współpracą z nowymi firmami nie tylko w kraju, ale również w Europie. Obecnie mamy odbiorców w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Szwecji, Litwie, Ukrainie, Białorusi i Słowacji, a liczba współpracujących z nami państw wciąż rośnie.Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja