Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

MAXAIR Sp. z o.o.

Drukuj

Adres: ul. Gromadzka 54
30-719 Kraków

www: www.maxair.pl

e-mail: biuro@maxair.pl

telefon: 12 262 97 05, 12 262 97 06 faks: 12 267 63 01Maxair hvac technic jest dostawcą kompleksowych rozwiązań i systemów wentylacji i klimatyzacji dla budownictwa oraz przemysłu. Firma zajmuje się importem oraz dystrybucją materiałów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, doradztwem technicznym i doborem urządzeń oraz obsługą inwestycji.

Maxair posiada bardzo bogatą ofertę WENTYLATORÓW, central wentylacyjnych, rekuperatorów, systemów klimatyzacji, nagrzewnic, kurtyn powietrznych, klap p.poż, nawiewników, filtrów, kanałów i kształtek, materiałów montażowych, izolacji technicznych, akcesoriów elektrycznych, systemów rozprowadzania gorącego powietrza z kominka oraz wszelkich akcesoriów niezbędnych przy realizacji projektów HVAC.

Maxair współpracuje z wieloma uznanymi producentami z kraju i zagranicy. Dystrybucja obejmuje produkty znanych i cenionych marek, jak 2VV (producent kurtyn powietrznych i rekuperatorów), Cata (producent wentylatorów łazienkowych), DEC (producent przewodów elastycznych, tłumików oraz akcesoriów wentylacyjnych), Novovent (producent systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych) oraz wielu innych. Staramy się zapewnić klientom wybór oraz dostęp do wielu produktów, których nigdzie indziej nie znajdą.

Każdego roku oferta Maxair poszerza się o szereg nowości, które pozwalają na kompleksowe zaspakajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Dewizą firmy jest rozwój kompetencji i wiedzy z obszaru techniki wentylacji.

W chwili obecnej Maxair posiada trzy oddziały biurowo – magazynowe: w Warszawie, Krakowie i Lublinie. Wszystkie oferują bardzo szeroki asortyment “z półki”, wprowadzając nową jakość na lokalnym rynku dystrybucji HVAC. Od kilku lat kontrahenci mogą składać zamówienia również przez internetowy sklep B2B (www.maxair.pl), który cieszy się nieustannie rosnącą popularnością.


Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja