Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

SYSTEMAIR S.A.

Drukuj

Adres: Łazy k. Warszawy Al. Krakowska 169
05-552 Wólka Kosowska

www: www.systemair.pl

e-mail: info@systemair.pl

telefon: 22 703 50 00, fax 22 703 50 99



Systemair to jeden ze światowych liderów w branży wentylacyjnej. Główne obszary działalności grupy to Europa, Azja, Bliski Wschód, Południowa Afryka oraz Ameryka Północna.

W Polsce firma działa od 1991 roku najpierw pod nazwą Kanalflakt a od 1999 roku jako Systemair. Główna siedziba Systemair w Polsce mieści się w Łazach pod Warszawą. Firma obejmuje swoim działaniem obszar całego kraju poprzez oddziały terenowe w Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdyni i Katowicach.

W ofercie firmy Systemair znaleźć można szeroką gamę urządzeń wentylacyjnych, w tym głównie wentylatory różnych zastosowań, centrale wentylacyjne, kurtyny powietrzne oraz szeroki wybór nawiewników i akcesoriów wentylacyjnych.
Urządzenia te przeznaczone są do stosowania w większości obecnie realizowanych inwestycji takich jak obiekty mieszkaniowe, biura, sklepy, centra handlowe, tunele, parkingi wielopoziomowe, szkoły, kluby sportowe. Większość urządzeń przeznaczona jest do stosowania w wentylacji komfortowej, domeną firmy jest także wentylacja zabezpieczająca, np. wentylatory oddymiające oraz wentylacja tuneli za pomocą wentylatorów typu JET-FAN.

Kwestia ochrony środowiska naturalnego zawsze znajdowała się w centrum uwagi Systemair. Nowa myśl techniczna –  Green Ventilation TM  - opracowana przez inżynierów jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na energooszczędne rozwiązania we współczesnej wentylacji.
Wentylatory EC są napędzane energooszczędnymi silnikami z elektronicznym układem sterującym (układ komutacji), które utrzymują obroty w optymalnym zakresie pracy wentylatora. Są to silniki synchroniczne, pracujące bez strat związanych z poślizgiem silnika. W porównaniu z silnikami AC, część uzyskanej tak energii jest efektywnie wykorzystywana. Zastosowanie silników EC w urządzeniach wentylacyjnych pozwala również na znacznie cichszą pracę w pełnym zakresie prędkości obrotowej wentylatorów.


Kilka urządzeń wyposażonych w silniki EC firma prezentuje na swoim stoisku: wentylator kanałowy KVKE EC, centralę z odzyskiem ciepła VR 700 EC oraz najnowszy wentylator wyciągowy KBT 200EC.

Firma Systemair zaprasza do swojego stoiska na Forum Wentylacja oraz zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie : www.systemair.pl a także katalogu on-line.


Grupy oferowanych produktów:



Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja