Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

York International Chłodnictwo i Klimatyzacja sp. z o.o.

Drukuj

Adres: Al. Słowiańska 10
01-695 Warszawa

www: www.york.com.pl

e-mail: poland@jci.com

telefon: (22) 832-22-20YORK INTERNATIONAL posiada liczne rynki zbytu w 120 krajach, zatrudnia przeszło 19 tys. ludzi i jest właścicielem ponad 30 ośrodków produkcyjnych na całym świecie. Ośrodki badawczo-technologiczne i produkcyjne oraz przedstawicielstwa handlowe tworzą międzynarodową sieć dystrybucyjną i serwisową koncernu York Int., który został zaliczony do światowej czołówki 500 największych firm przez amerykański magazyn "Fortune".

Warto wspomnieć, że firma YORK INT. wyposażyła w systemy klimatyzacyjne wiele spośród najbardziej reprezentacyjnych budynków świata, m.in. budynek Kongresu amerykańskiego i Biały Dom w Waszyngtonie, gmach angielskiego parlamentu w Londynie, moskiewski Kreml czy gmach Opery w Sydney. Z systemów klimatyzacyjnych tej firmy korzystają także najwyższe wieżowce świata (np. Petronias Twin Towers w Kualalumpur). Sprzęt chłodniczy i urządzenia klimatyzacyjne ze znakiem York tworzą również podstawowe wyposażenie Centrum Kosmicznego NASA, nuklearnych łodzi podwodnych, sił powietrznych Wielkiej Brytanii oraz kopalni złota w Afryce Południowej i tunelu pod kanałem La Manche.

Urządzenia marki York są zaprojektowane tak, by zarówno zaspokajać potrzeby cywilizacyjne, przemysłowe, jak i respektować wymogi i normy ekologiczne. Opatentowane technologie służą nie tylko wielkim aglomeracjom miejskim i okręgom przemysłowym, ale także bywają pomocne samej przyrodzie. York od przeszło 30 lat współpracuje z organizatorami zimowych igrzysk olimpijskich, produkując dla potrzeb sportów zimowych sztuczny śnieg i lód.

Jedną z podstawowych zalet firmy YORK INT. wyróżniającą ją wśród pozostałych producentów urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych jest różnorodność produkcji oraz dostosowanie jej do potrzeb zarówno największych instalacji przemysłowych, jak i mniejszych, indywidualnych odbiorców. Elastyczność i różnorodność poparta doświadczeniem kadry inżynierów, którzy z powodzeniem i nowatorsko rozwiązują wszelkie problemy technologiczne pojawiające się w trakcie projektowania, uruchamiania i eksploatacji systemów klimatyzacyjnych znalazla uznanie u inwestorów na całym świecie, stawiając firmę York w światowej czołówce producentów sprzętu klimatyzacyjnego i chłodniczego.Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja