Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Drukuj
Członek Stowarzyszenia Polska Wentylacja

Adres: ul. Aleja Krakowska 10
05-552 Wola Mrokowska

www: www.alnor.com.pl

e-mail: alnor@alnor.com.pl

telefon: 22 737 40 00 faks: 22 737 40 04Firma Alnor ® Systemy Wentylacji Sp. z o.o.  od 1994 roku zdobywa wiedzę i doświadczenie w branży  wentylacyjnej. Po wielu latach pracy stała się jedną z czołowych firm na rynku polskim i ważnym kontrahentem dla europejskich przedsiębiorstw.

W ofercie firmy znajduje się szeroka gama elementów składających się na kompletne systemy wentylacyjne:

-centrale rekuperacyjne,    
-kanały i kształtki tłoczone i segmentowe,
-FLX System - system kanałów do montażu w stropach i pod posadzką,
-akcesoria montażowe do kanałów okrągłych i prostokątnych,
-prefabrykacja kanałowa- profile , narożniki,
-galanteria wentylacyjna- zawory, kratki, nawiewniki,
-przewody elastyczne- wentylacyjne i kominkowe,
-elementy rewizyjne do kanałów okrągłych i prostokątnych,
-przepustnice o przekroju okrągłym i prostokątnym,
-tłumiki o przekroju okrągłym i prostokątnym,
-elementy uszczelniające i izolacyjne,
-elementy dachowe- czerpnie, kominki, wyrzutnie,
-urządzenia i elementy pomocnicze - siłowniki, wentylatory,
-kanały i kształtki prostokątne.

Firma oferuje pomoc w postaci darmowych programów służących do projektowania i obliczania kosztów produkcji systemów wentylacyjnych- Wentyle i AlnorCam. Zamówienia można składać bezpośrednio na Internetowej Platformie B2B.

Wsparcie sprzedażowe - Platforma B2B

Platforma B2B – jest to internetowa platforma na której Klienci mogą znaleźć informacje techniczne oraz zdjęcia produktów, mają dostęp do wyszukiwarki promocji i wyprzedaży oraz mogą bezpośrednio dokonywać zamówień wybranych przez siebie towarów.

Wsparcie projektowe – Wentyle

WENTYLE, to darmowa aplikacja która wspomaga rysowanie instalacji wentylacyjnych 2D opartych na systemie przewodów o przekroju okrągłym oraz przewodów i kształtek o przekroju prostokątnym. Zawiera też biblioteki kształtek i akcesoriów wentylacyjnych realnych producentów. Umożliwia wygodną budowę instalacji i łatwe wprowadzanie do nich zmian. Na końcu tworzy automatyczne zestawienie wykorzystanych w projekcie elementów. Możliwe jest także automatyczne obliczenie spadków ciśnień stworzonej instalacji lub jej fragmentu. 

Wsparcie ofertowe – AlnorCAM

AlnorCAM jest samodzielnym programem służącym do wykonywania zestawień produkcyjnych prostokątnych elementów wentylacyjnych. Program opracowano specjalnie z myślą o klientach firmy Alnor. Jest to darmowa aplikacja dostępna na stronie www.alnor.com.pl.

Efektem pracy z programem AlnorCAM są kompletne zestawienia z liczbą zamówionych kanałów i kształtek wentylacyjnych wraz z przeliczeniem na metry kwadratowe i wzorcami potrzebnymi do produkcji. Dzięki temu kupujący ma możliwość kontrolować specyfikacje elementów zlecanych do produkcji, które, z uwagi na brak konieczności weryfikacji przez technologa, mogą być wyprodukowane w przyspieszonym czasie.

www.alnor.com.pl.Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja