Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Domus Ducting

Drukuj

Adres: Ul. Kopanina 54/56
60-105 Poznań

www: www.domus.com.pl

e-mail: biuro@domus.com.pl

telefon: +48 (61) 832 45 30DOMUS – Wysoka jakość i fachowość
 

Domus Ducting Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1995 r. Znamy oczekiwania naszych Klientów i oferujemy im nowoczesne rozwiązania w zakresie wentylacji.
 

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wydajnych i skutecznych systemów wentylacyjnych odprowadzających zapachy i wilgoć z pomieszczeń. Oferowana przez nas nowa gama wentylatorów jeszcze bardziej pomaga w łagodzeniu problemów spowodowanych wilgocią i nieprzyjemnymi zapachami. Nowe produkty wzbogacające naszą ofertę podkreślają zaangażowanie firmy Domus  w dostarczaniu klientom wysokiej klasy produktów spełniające wymogi wszelkich norm.
 

  Domus od dawna służy pomocą, radą i informacja z zakresu wyboru i sposobu instalacji odpowiednich systemów wentylacyjnych. Doświadczenie to umożliwiło nam stworzenie gamy wentylatorów, na które nasi klienci czekali od dawna, a które uzupełniają szeroka ofertę już oferowanych przez nas produktów wentylacyjnych.

 
  Posiadając bazy produkcyjne w wielkiej Brytanii i w Polsce jesteśmy w stanie umocnić swoja pozycję światowego lidera w zakresie tego typu wentylacji, Inwestujemy w badania , rozwój i projekty naszych produktów , by móc spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów.Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja