Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Carrier Polska Sp. z o.o.

Drukuj

Adres: ul. Postępu 14
02-676 Warszawa

www: www.carrier.com.pl

e-mail: carrier.polska@carrier.utc.com

telefon: 22 336 08 00 fax 336 08 01Carrier  Polska Sp. z o.o. jest częścią korporacji Carrier, jednego z największych na świecie producentów i dystrybutorów systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC). Firma dostarcza również sterowniki i inne elementy kontroli do tych systemów. Oferta obejmuje:
• pompy ciepła powietrze-woda
• klimatyzatory Toshiba typu split i multisplit
• systemy VRF Toshiba
• jednostki typu rooftop
• systemy wodne z rodziny AQUASMART
• agregaty wody lodowej
• chillery absorpcyjne
• klimakonwektory
• systemy sterowania
• centrale wentylacyjne
Uczestnicy i goście warszawskich targów Forum Wentylacji Salon Klimatyzacja będą mogli zapoznać się z urządzeniem 39SQ Airostar. Jest to nawiewno - wywiewna centrala klimatyzacyjna, wyposażona w najwyższej sprawności wymienniki odzysku ciepła o różnej konfiguracji (obrotowe, płytowe przeciwprądowe oraz krzyżowe). Cechą wyróżniającą produkt jest szybka dostawa, niski poziom hałasu, a także optymalna sprawność energetyczna. Ponadto centrale wentylacyjne mogą być wyposażone w kompletny system sterowania, co charakteryzuje instalacje typu plug & play. Oznacza to, że urządzenia dostarczane są kompletnie zmontowane i gotowe do użytku. Centrale wentylacyjne Airostar 39SQ  zaprojektowane są specjalnie pod kątem ekonomicznej wymiany powietrza tak, aby spełniać bieżące i przyszłe wymogi efektywności energetycznej budynków. Występują w 8 rozmiarach o szerokim zakresie wydajności od 1.400 do 26.000 m3/h. Ponadto charakteryzuje je wielofunkcyjność pod względem konfiguracji zastosowania z możliwością wyposażenia w dodatkowe opcje i akcesoria. Centrale Airostar 39SQ spełniają najwyższe wymagania klientów, ponieważ jest to produkt wysokiej jakości dostosowany do indywidualnych potrzeb.
W 2010 roku Carrier wprowadził do sprzedaży na rynek europejski wyjątkowy produkt w postaci agregatu chłodniczego chłodzonego wodą typ 23XRV o mocach chłodniczych w zakresie 1000-1900kW. Maszyna ta wyposażona jest w sprężarkę śrubową z płynną regulacją obrotów. Takie rozwiązanie pozwala osiągnąć wartość ESEER na poziomie 11,0. Unikalne możliwości urządzenia pozwalają mu precyzyjnie dopasowywać się do chwilowego obciążenia chłodniczego budynku, oszczędzając przy tym maksymalnie energię elektryczną.

Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja