Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

P.P.H.U. Windex Mirella Aszyk

Drukuj

Adres: ul. Towarowa 8
89-620 Chojnice

www: www.windex.pl

e-mail: sprzedaz@windex.pl

telefon: 052 396 77 20, 396 70 45, fax 052 396 77 21Firma WINDEX od blisko 20 lat dostarcza, serwisuje i wynajmuje urządzenia transportujące materiały i ludzi na wysokość. Od maja 2007 roku jest polskim dystrybutorem generalnym niemieckiej grupy Böcker – The Lifting Group, w skład której wchodzi firma Robert Böcker GmbH, produkująca pionowe podnośniki towarowe i osobowe marki Alp-Lift. 
 
Podnośniki Alp-Lift są niezawodne przy pracach związanych z montażem, konserwacją czy czyszczeniem – wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wykorzystywane są m.in. do podnoszenia, montażu i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych oraz kanałów wentylacyjnych. Solidna konstrukcja i odporne na zużycie komponenty ukształtowały dobrą reputację marki.
Ze względu na kompaktowe wymiary i niewielki ciężar, podnośniki serii Alp-Lift można szybko i bez problemów transportować. Wszystkie dostosowane są do obowiązujących przepisów, zasad bezpieczeństwa i posiadają oznaczenie CE.

 Podnośniki Alp-Lift podzielone są na dwie grupy urządzeń: osobowe i towarowe.
 
- Podnośniki towarowe podnosić mogą na wysokość 7,5 m przy udźwigu do 500 kg. W zależności od wykonywanej pracy można wybrać kilka typów wciągarek. Modele wyposażone są we wciągarkę ręczną (seria LMC, LM, LMX), elektrohydrauliczną (seria LH) lub elektryczną (LE). Do obsługi potrzebna jest tylko jedna osoba. Urządzenia są w równym stopniu przyjazne użytkownikowi i wysoce trwałe przy dużych obciążeniach. 
 
- Drugą grupę podnośników Alp-Lift stanowią pionowe urządzenia do transportu osób.
Podnośniki osobowe z napędem elektrohydraulicznym są ruchomą platformą roboczą, którą można stosować na równych powierzchniach - w budynkach i przestrzeniach otwartych. Urządzenia zajmują mało miejsca, ich konstrukcja jest bardzo lekka a rozłożenie zajmuje zaledwie kilka minut. Producent serii Alp-Lift stworzył podnośnik osobowy, którego lekkie aluminiowe profile pozwalają na pracę na wysokości do 14 m przy udźwigu od 115 do 140 kg.
Podnośniki Alp-Lift objęte są gwarancją i mobilnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
 Windex, oprócz fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń, przeprowadza szkolenia w ramach obsługi podnośników osobowych, zakończone egzaminem UDT.


Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja