Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Refsystem Sp. z o.o.

Drukuj

Adres: ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz

www: www.refsystem.pl

e-mail: sekretariat@refsystem.pl

telefon: 56 450 10 10Haier jest jedną z największych na świecie firm z branży HVAC&R oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów klimatyzacji Split, Multi Split i MRV.

Klimatyzatory ścienne serii AQUA - 09-12 (2,6-3,5 kW). Szczególną funkcją tych urządzeń jest generator nanocząsteczek wody, które są absorbowane przez skórę, zapewniając jej nawilżenie. Dodatkowym atutem jest nowoczesny design oraz wysoka klasa efektywności energetycznej (A+/A).

Klimatyzatory ścienne serii ZIRCON - 09,12,18 (2,6- 5,2 kW). Charakteryzują się kompaktową konstrukcją ułatwiającą montaż i konserwację oraz zwiększonym zasięgiem strumienia powietrza do 12m. Występujący w klimatyzatorach filtr jonów ujemnych wypełni każde pomieszczenie świeżym powietrzem.

Klimatyzatory ścienne HOME - 09,12,18 i 24 (2,6-6,4 kW). Cechuje je prosta konstrukcja i klasyczna obudowa, co pozwala na zastosowanie panelu frontowego bez osłony. Zapewnia to łatwe utrzymanie w czystości całego klimatyzatora. Wyposażenie w podwójny wylot powietrza umożliwia samodzielne wybranie kierunku jego wypływu. W trybie chłodzenia przepływ powietrza skierowany jest do góry dla szybkiego schłodzenia pomieszczenia, natomiast w trybie grzania powietrze skierowane jest do dołu, co zapewnia szybkie nagrzanie.

Klimatyzatory przysufitowo-przypodłogowe CONVERTIBLE 12,18,24,36,48,60 (3,5-15,5 kW) dla 48 i 60 dostępne są również wersje 3-fazowe. Ultracienka jednostka o grubości 199mm zapewnia oszczędność zajmowanej powierzchni, oraz możliwość dopasowania do wyposażenia mieszkania. Duży kąt nawiewu powietrza (kąt żaluzji 100° i kąt łopatek 70°) zapewnia jego dopływ do każdego zakątku pomieszczenia.

Klimatyzatory kasetonowe CASSETTE 12,18,24,28,36,48,60 (3,5-15,3 kW) dla 48 i 60 dostępne wersje 3-fazowe. Uniwersalny, niewielki panel doskonale wkomponowuje się w sufit zapewniając przy tym odpowiedni komfort pracy. Dzięki króćcowi wlotu świeżego powietrza można doprowadzić je z zewnątrz, poprawiając tym samym jego jakość.

Klimatyzatory kanałowe DUCT - model o bardzo wąskim profilu o wysokości 185 mm w wersji SLIM, co pozwala na nieznaczne obniżenie sufitu. Różnorodne sposoby montażu (jednostka wewnętrzna może być zamontowana zarówno z kanałem powietrza powrotnego jak i bez niego) oraz szeroka paleta modeli (o sprężu niskim, średnim i wysokim) sprawiają, że modele kanałowe mają wiele zastosowań.

Haier oferuje systemy MULTI SPLIT z technologią inverterową do klimatyzowania 2, 3, 4 lub nawet 5 indywidualnych pomieszczeń.
System Multi Split Haier przeznaczony jest do chłodzenia, grzania, osuszania i wentylacji. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego. Jednostki klimatyzacyjne charakteryzuje wysoka sprawność i niezawodność. Jednostki zewnętrzne (4,1 ~10,0 kW) posiadają nowe rozwiązania okablowania: automatyczne adresowanie i proste okablowanie.
W jednostkach wykorzystana została technologia DC lnverter. Do wybranych jednostek zewnętrznych istnieje możliwość wyboru z gamy 30 jednostek wewnętrznych: ściennych, przysufitowo-przypodłogowych, kasetonowych i kanałowych.

Dla większych inwestycji dedykowane są systemy MRV. Jeden Agregat może obsługiwać wiele jednostek rozmieszczony w budynku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.haier-ac.pl.Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja