Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

ANG Wentylacja sp. z o.o.

Drukuj
Członek Stowarzyszenia Polska Wentylacja

Adres: Częstochowska 24
32-085 Modlnica

www: www.ang.com.pl

e-mail: biuro@ang.com.pl

telefon: 12 398 07 00Branżowa hurtownia zajmującą się kompleksową dostawą elementów systemów wentylacji i klimatyzacji. W ofercie znajduje się szeroka gama wentylatorów i central wentylacyjnych, kształtki i kanały okrągłe oraz prostokątne, nawiewniki i kratki, kurtyny powietrzne, aparaty grzewczo-wentylacyjne, klimatyzatory, materiały izolacyjne i osprzęt montażowy.

Branżowa hurtownia zajmującą się kompleksową dostawą elementów systemów wentylacji i klimatyzacji. W ofercie znajduje się szeroka gama wentylatorów i central wentylacyjnych, kształtki i kanały okrągłe oraz prostokątne, nawiewniki i kratki, kurtyny powietrzne, aparaty grzewczo-wentylacyjne, klimatyzatory, materiały izolacyjne i osprzęt montażowy.
Wykwalifikowani pracownicy pomagają w rozwiązywaniu problemów związanych z realizacją oraz kompletowaniem instalacji i urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Hurtownia obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Kraków i Wrocław, ale obszar całej Polski. Jest w stanie dostarczyć produkty w najodleglejsze rejony naszego kraju. Sklep internetowy umożliwia z kolei zamawianie towarów w dowolnym miejscu i czasie, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne.
Dotychczasowa działalność firmy uhonorowana została przyznaniem tytułu:
"Gepardy Biznesu 2007"  oraz "Gazele Biznesu 2007" przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu.
 

         

 
 

 
 


Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja