Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

EURO-WENT Sp. z o.o.

Drukuj
Członek Stowarzyszenia Polska Wentylacja

Adres: ul. Starogardzka 18
80-058 Gdańsk

www: www.euro-went.pl

e-mail: info@euro-went.pl

telefon: 58 305 16 47EURO-WENT Sp. z o.o. została założona w 1994 roku przez pięciu udziałowców. Działalność usług wentylacyjnych rozpoczęliśmy w wynajętych lokalach i na dzierżawionych maszynach z 8–osobową załogą. Dzięki ciężkiej, żmudnej i przemyślanej pracy, stale się rozwijamy i ciągle umacniamy swoją pozycję na instalacyjnym rynku budowlanym.

Wdrożyliśmy system jakości ISO 9001-2000 oraz procedury kontroli wewnętrznej, umożliwiające znakowanie naszych wyrobów znakiem CE1450 pod nadzorem Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie.

W 2005 r. wybudowaliśmy nowoczesny zakład produkcyjny, w pełni zmechanizowany i w dużym stopniu zautomatyzowany, na własnej, ponad hektarowej działce w Gdańsku przy ul. Starogardzkiej 18.

Zatrudniamy ponad 90 osób, załogę z kadrą inżynieryjno – produkcyjną, posiadającą bogate doświadczenie w produkcji i montażu, nabyte w kraju i za granicą. z czego 50% to osoby niepełnosprawne, co umożliwiło nam uzyskanie statusu Zakładu Pracy Chronionej. Nasi kontrahenci zakupując wyroby i usługi otrzymują ulgi w opłatach PFRON, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia z nami współpracę.

Nasze wyroby wystawiamy na międzynarodowych targach, zdobywamy prestiżowe nagrody i wyróżnienia, a od pięciu lat jesteśmy w prestiżowym gronie Gazel Biznesu.

Nasze instalacje wentylacji, klimatyzacji i systemów kominowych zamontowaliśmy w regionie w prestiżowych obiektach takich jak: Centrum Hestii w Sopocie, Zespół Mieszkaniowo Usługowy Witawa w Gdyni, Dom Zdrojowy i apartamentowce na Półwyspie Helskim, Filharmonia Bałtycka, Rafineria LOTOS. Hotele: Hilton, Wolne Miasto Gdańsk, Horyzont oraz wiele innych budynków mieszkalnych i usługowych.

Współpracujemy ze wszystkimi największymi developerami z Wybrzeża. Realizujemy też inwestycje w całym kraju, a głównie w Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

Naszym największym atutem jest dobra i zaangażowana w życie firmy załoga, która identyfikuje się z postawionymi celami.Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja