Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Ensto Pol Sp. z o.o.

Drukuj

Adres: ul. Starogardzka 17A
83-010 Straszyn

www: www.ensto.com/pl

e-mail: rekuperacja@ensto.com

telefon: 58 692 40 00, 801 360 066Ensto Enervent
Ensto to fińska grupa przemysłowa, obecna na rynku polskim od ponad 20 lat. Firma specjalizuje się systemach
dystrybucji energii elektrycznej, rozwiązaniach z zakresu elektrotechniki oraz w nowoczesnych systemach dla
budynków energooszczędnych, w ramach koncepcji Domu Hybrydowego Ensto. Pod marką Ensto Enervent
oferowane są najwyższej jakości centrale wentylacyjne oparte na obrotowym wymienniku ciepła.

Firma Ensto oferuje zintegrowane i nowoczesne rozwiązania z zakresu technologii budowlanych. Dostarczamy
energooszczędne rozwiązania dla budynków jedno i wielorodzinnych oraz komercyjnych. Oferujemy m.in. oświetlenie sterowane czujnikami ruchu, ogrzewanie podłogowe, grzejniki elektryczne, ochronę przeciwoblodzeniową, systemy do ładowania samochodów elektrycznych oraz systemy wentylacyjne.
Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła Enervent produkowane są od ponad 30 lat. Obecnie oferujemy urządzenia o przepływie powietrza w zakresie od 72 do ponad 3000 m³/h. Nasze rozwiązania są przede wszystkim energooszczędne i m.in. dlatego centrale wyposażamy wyłącznie w wentylatory z silnikami EC fi rmy EBM Papst.
Urządzenia Enervent dostępne są z automatyką podstawową ECC lub zaawansowaną MD. W wersji podstawowej centrale mogą być sterowane zewnętrznymi sygnałami cyfrowymi pochodzącymi np. z systemu zarządzania budynkiem, co znacznie uatrakcyjnia urządzenia w tej wersji. W automatykę ECC mogą być wyposażone urządzenia serii Standard lub Classic z nagrzewnicą wtórną elektryczną.
Pozostałe centrale mają automatykę zaawansowaną, która umożliwia m.in. zdalne sterowanie centralą przez Modbus, KNX (opcja), Ethernet i Internet (eAir Web).
Produkowane przez nas urządzenia dostępne są w wielu wersjach, dzięki temu możemy dostarczyć rozwiązania optymalne dla danego obiektu.
Oferujemy centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła począwszy od standardowych wersji, przez rozwiązania do współpracy z pompą ciepła, jak i urządzenia ze zintegrowaną powietrzną pompą ciepła. Każdy znajdzie w naszej ofercie najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie.


Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja