Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Ekoklimax-Projekt Sp. J.

Drukuj

Adres: ul. Podolska 13
85-055 Bydgoszcz

www: www.ekozefir.pl

e-mail: biuro@ekozefir.pl

telefon: 52 321 24 53Grupa Ekozefir to sieć partnerów skupiająca firmy z misją. Dzięki współpracy dostarczamy kompleksowe rozwiązania
w zakresie branży HVAC. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie integrujemy różne urządzenia z branży przy
użyciu najnowszych technologii. Właścicielem marki i opiekunem Grupy Ekozefir jest − Ekoklimax-Projekt Sp. J.


Jednostki potrafią zmieniać świat. Pracując w grupie staje się to łatwiejsze, dlatego też połączyliśmy siły z ludźmi podzielającymi naszą pasję. Dzięki temu powstały oddziały Ekozefir rozmieszczone na terenie całego kraju. Razem tworzymy Grupę Ekozefir.
Od lat dostarczamy świeże powietrze, korzystając z najnowszych technologii. Wyznajemy zasadę technologia=ekologia. Produkując nowoczesne centrale wentylacyjne Ekozefir, czynimy budownictwo bardziej energooszczędnym i przyjaznym otoczeniu. Pragniemy szerzyć tę ideę i sprawiać, by dzięki zdobyczom techniki życie stało się proste i przyjemne.
Kierując się misją i wartościami Grupy Ekozefir wprowadzamy na rynek kompleksowe rozwiązania wraz z nowoczesnym i wygodnym sterowaniem. Obecne na rynku systemy rozwijają się, są energooszczędne i dają coraz to większe możliwości, ale dopiero połączenie ich razem pozwala na wykorzystanie ich wszystkich atrybutów.
Poza produkowanymi przez nas centralami wentylacyjnymi w systemie integrujemy pompy ciepła, klimatyzatory, agregaty chłodnicze, kolektory, kotły, osuszacze, nawilżacze i inne urządzenia do tworzenia odpowiedniego klimatu. Nie boimy się wyzwań i z przyjemnością realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty.
Zdajemy sobie sprawę, jak duży wpływ na rozwój branży mają uczelnie wyższe. Z początkiem 2014 roku zainicjowaliśmy akcję „Producenci dla Nauki”, dzięki której dajemy studentom możliwości poznania najnowszych technologii w dziedzinie wentylacji. Przy współpracy czołowych firm w branży wychodzimy naprzeciw uczelniom wyposażając je w zaawansowane stanowiska pomiarowe.
Dzięki połączeniu w jedna grupę kilku pasjonatów branży możemy oferować naszym klientom szeroką gamę produktów i usług na terenie całego kraju.


Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja