Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

VILPE / SK Tuote Poland Sp. z o.o.

Drukuj
Członek Stowarzyszenia Polska Wentylacja

Adres: Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20d
55-080 Kąty Wrocławskie

www: www.vilpe.com

e-mail: biuro@vilpepoland.pl

telefon: 71 740 26 23Marka VILPE, obecna na rynku od ponad 40 lat, to cieszący się uznaniem w Europie synonim wentylacji dachowej.
Działalność firmy SK Tuote, właściciela marki VILPE®, opiera się na stale rozwijanej wiedzy, doświadczeniu i innowacyjnym podejściu do tworzenia wciąż nowych produktów i rozwiązań, w poszanowaniu naturalnego środowiska. VILPE® to produkty nowoczesne, zapewniające komfort instalacji i niezawodność działania.
Oferta VILPE® to szeroka gama najwyższej jakości produktów przeznaczonych dla różnych typów budynków, odpowiednia do instalacji na każdym dachu. To technologicznie zaawansowane i jednocześnie proste w montażu kominki wentylacyjne, wentylatory dachowe, czerpnie powietrza, wielofunkcyjne przejścia, wpusty i akcesoria dachowe. Produkty te składają się na kompleksowe i zaawansowane rozwiązania dla każdego rodzaju wentylacji, od wentylacji grawitacyjnej, poprzez w pełni kontrolowaną i sterowaną bezprzewodowo wentylację mechaniczną.
O sile oferty VILPE® stanowi ponad 30 opatentowanych rozwiązań i najdłuższe na rynku okresy gwarancji: 20 lat gwarancji technicznej, w tym 10 lat gwarancji estetycznej oraz 5 lat gwarancji na wentylatory mechaniczne.
W każdym zakresie swojej aktywności firma kieruje się tymi samymi, wysokimi standardami jakości, włączając w to szczególną troskę o poszanowanie naturalnego środowiska. Wszystkie produkty VILPE® wykonane są z wysokiej jakości mieszanki polipropylenu, chemicznie obojętnego, nadającego się do recyklingu.
Firma jest branżowym liderem w Finlandii, ale cieszy się także znaczącym udziałem na rynku krajów bałtyckich.
Produkty VILPE® są obecne w ponad 30 krajach. Od kilkunastu lat także w Polsce, zyskując coraz większe uznanie wśród fachowców i dystrybutorów.


Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja