Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Climatic Sp. z o.o.

Drukuj

Adres: Żytnia 6
05-816 Reguły

www: www.climatic.pl

e-mail: climatic@climatic.pl

telefon: 22 753 27 00, 753 27 21Oficjalny przedstawiciel klimatyzacji marki Panasonic. W ofercie urządzenia klimatyzacyjne począwszy od typu SPLIT po rozbudowane systemy VRF, jak również pompy ciepła.
 

Split
Urządzenia charakteryzują się wysoką sprawnością, niskim poziomem hałasu (20 dB(A) ) oraz stylowym wzornictwem. Efektywne chłodzenie i grzanie do temperatury -20oC. Nowością jest czujnik Eco-Patrol, uzależniający wydajność od obecności użytkownika w pomieszczeniu.

Multi Split
System pozwala na podłączenie do 8 jednostek wewnętrznych.

VRF
Zaawansowany system Urban Multi z funkcją odzysku ciepła o mocy nominalnej do 200kW pozwala na podłączenie do 64 jednostek wewnętrznych do układu. Urządzenia wyróżnia wysoki współczynnik efektywności energetycznej oraz wydajności grzewczej (COP do 4,50). System sterowania BMS.

Pompy ciepła powietrze-woda AQUAREA
Dostępna moc od 7kW do 16kW. Wykonanie jako Monoblok lub z osobnym zasobnikiem wody.Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja