Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Alexa Dystrybucja Sp. z o.o.

Drukuj

Adres: ul. Łubinowa 4
03-878 Warszawa

www: www.alexapolska.pl

e-mail: kontakt@alexapolska.pl

telefon: 22 744 15 40 fax 22 379 02 41Głównym obszarem działalności firmy Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. jest dystrybucja i sprzedaż hurtowa sprawdzonych elementów instalacji oraz urządzeń do zastosowania w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z Klientem. Znajomość potrzeb, profesjonalne doradztwo techniczne, pewna i rzetelna informacja to czynniki, które Klienci najbardziej w nas cenią. Bogata oferta produktów wiodących marek w atrakcyjnych cenach oraz indywidualne podejście podczas współpracy, owocuje dynamiczną sprzedażą oraz zadowoleniem Klientów.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia marki Hilux. Hilux to wiodący producent, oferujący swoim klientom szeroką gamę urządzeń klimatyzacyjnych o najwyższych standardach jakości. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii połączonych z nowoczesną stylistyką pozwalają na osiągnięcie najlepszego komfortu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Charakteryzują się łatwością montażu, energooszczędnością, niskim poziomem hałasu oraz szerokim zastosowaniem w zależności od temperatur na zewnątrz.

System nadmuchowy Hilux

System nadmuchowy umożliwia kompleksową realizację wielu funkcji: ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja, filtracja, nawilżanie, klimatyzacja, co nieosiągalne jest w tradycyjnych systemach ogrzewania. Powietrze przygotowywane jest przez urządzenia układu nadmuchowego, a następnie nawiewane specjalnymi kanałami do pomieszczeń.

  • piece gazowe tradycyjne oraz kondensacyjne,
  • klimakonwektory,
  • parowniki i agregaty skraplające (pompy ciepła),
  • nawilżacze,
  • rekuperatory,
  • filtry elektrostatyczne,
  • lampy UV

 

Klimatyzatory Inverter

Klimatyzatory: ścienne, podsufitowe, kasetonowe, kanałowe, przenośne. Zakres mocy chłodniczej: 2,7 - 6,6 kW,
Klimatyzatory kanałowe i agregaty skraplające typu inverterowego o mocy 22,0-44,0kW,
Centrale wentylacyjne typu rooftop z pompą ciepła o mocy chłodniczej 35, 53, 70, 97kW
Agregaty wody lodowej (pompa ciepła) o mocy 30, 65, 130 kW z możliwością modułowego łączenia jednostek do 2080 kW,
Klimakonwektory: podsufitowe, kasetonowe, kanałowe o mocy 2,5-12,5 kW w wykonaniu 2 i 4-rurowym
Firma Alexa Dystrybucja Sp. z o.o. zajmuje się również dystrybucją elementów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych wiodących marek.Grupy oferowanych produktów:Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja