Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Najważniejsze targi branżowe

Najważniejsze targi branżoweNajwiększe w Polsce spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA  2014, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja odbędzie się w dniach 5-6 marca 2014r. w Warszawie.
Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej to specjalistyczna wystawa połączona z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów, w której udział biorą producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy i firmy wykonawcze, architekci.

90 % odwiedzających to specjaliści branżowi w tym:
30%  projektanci, 27 % wykonawcy/ instalatorzy,
23 % handlowcy, 20 % różni specjaliści

Najnowsze technologie i rozwiązania techniczne
FORUM jest doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą dla branży oraz nowościami na rynku. Swoje produkty i najnowsze  technologie zaprezentują znaczący producenci i dystrybutorzy sprzętu i rozwiązań technicznych zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Główne wydarzenia FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2014

ARENA TECHNOLOGII 2014 -  na specjalnie wydzielonej powierzchni, w centralnym miejscu targów zlokalizowana zostanie tegoroczna Arena Technologii. Tematem przewodnim Areny 2014 będą rekuperatory oraz małe centrale wentylacyjne  - więcej informacji.

NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2014 to konkurs na produkt wyróżniający się wśród oferty rynkowej wyrobów i urządzeń oraz usług dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Najciekawszy produkt wybierany jest w trzech kategoriach: Wentylacja, Klimatyzacja, Bezpieczeństwo pożarowe.

SEMINARIA I PREZENTACJE  - dwudniowy cykl seminariów będzie prezentował nowości w przepisach i technologiach. Prelegenci przedstawią zagadnienia z warunków technicznych, dyrektyw i norm europejskich w zakresie wentylacji, klimatyzacji i wentylacji pożarowej.

 
FORUM WENTYLACJA -  SALON KLIMATYZACJA  podsumowanie:

•    Największa w Polsce specjalistyczna impreza dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej
•    Liderzy rynkowi  (średnio co roku ok. 125 Wystawców)
•    Profesjonaliści branżowi (średnio targi odwiedzane są przez 2 600 specjalistów)
•    4 000 m2 powierzchni targowej
•    2 sale konferencyjne na 200 osób każda (seminaria od godz. 9.00 do 16.00)
•    Prezentacje i wykłady (średnio 48 wystąpień)
•    Przegląd nowości rynkowych (średnio 40 produkty zgłoszone do Konkursu)
•    Pakiety wystawiennicze dla Wystawców  - zabudowane stoiska pod klucz

Szczegóły na stronie www.forumwentylacja.pl

• Dodano: 13 lutego 2014
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja