Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Spotkanie Członków Wspierających - Radziejowice 2014

Spotkanie Członków Wspierających -  Radziejowice 2014W ostatnich dniach maja odbyło się coroczne spotkanie przedstawicieli firm będących Członkami Wspierającymi  Stowarzyszenia Polska Wentylacja. Już po raz ósmy spotkaliśmy się aby dyskutować o działaniach SPW i o życiu branży. Nie zabrakło także czasu i chęci do rywalizacji i rozrywki podczas zajęć integracyjnych.
W tym roku spotkanie miało miejsce w podwarszawskich Radziejowicach.

Oficjalna, a zarazem robocza  część spotkania miała na celu podsumowanie kluczowych przedsięwzięć zrealizowanych w roku poprzednim. Zostały również przedstawione plany na przyszłość.
Duże zainteresowanie słuchaczy wzbudziła prezentacja dotycząca tegorocznego Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja, które po raz pierwszy odbyło się w nowym miejscu. Była to już 12. edycja, jednak pod wieloma względami rekordowa.
Wydarzenia te przypomniał film przygotowany specjalnie na spotkanie w Radziejowicach.
Uczestnikom zaprezentowano osiągnięcia czasopisma „Cyrkulacje”, które zwiększyło nakład i dociera obecnie do 6000 czytelników. Od zeszłego roku nakład jest kontrolowany przez niezależnych audytorów ze Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Wyniki tych kontroli są dostępne dla wszystkich zainteresowanych na stronie internetowej ZKDP.
Jak co roku Stowarzyszenie przygotowało barometr rynku. Przedstawiciele firm członkowskich zapoznali się z wynikami badań rynkowych dotyczących kondycji branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał najnowszy katalog członków SPW i bieżący numer „Cyrkulacji”.Nieoficjalna część spotkania upłynęła w luźnej, miłej atmosferze. Był to czas relaksu i zabawy, który sprzyjał zacieśnianiu osobistych kontaktów. W tym roku organizatorzy zaprosili uczestników do położonego wśród malowniczych łąk i stawów ośrodka przystosowanego do organizacji pikników i plenerowych zabaw integracyjnych. Znajdują się tam m.in. tory do jazdy samochodami terenowymi, quadami oraz specjalistycznymi pojazdami. Uczestnicy, którzy musieli wykazać się odwagą i opanowaniem, w ekstremalnych warunkach mogli spróbować swych sił jako kierowcy każdego z tych pojazdów. Losowo podzieleni na trzy drużyny walczyli o laur zwycięzcy. W innej części ośrodka można było wyciszyć emocje po brawurowej jeździe, strzelając z łuku do ustawionych tarcz. Niektórym, mimo świeżych emocji przeżywanych na torach do jazdy, udało się strzelić w dziesiątkę.
Nieformalna atmosfera sprzyjała rozmowom oraz wymianie doświadczeń.
Coroczne spotkania stały się już tradycją Stowarzyszenia. Udowadniają, że podsumowania są potrzebne i pomagają w szerszym i obiektywnym spojrzeniu na prowadzoną przez SPW działalność. Są jednocześnie okazją do bezpośredniego kontaktu z zarządem i wyrażenia własnych opinii. Spotkanie w Radziejowicach stało się także dobrą okazją do zacieśnienia kontaktów pomiędzy przedstawicielami firm, które na co dzień często ze sobą konkurują.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm:
Aereco Wentylacja, Air spiralo, Belimo, BH-Res, B&L International/Gruner, Darco, Frapol, Harmann, Iglotech, Juwent, Klimat Solec, Maxair, Onninen, Ostberg, Rehau, VBW Engineering, Ventermo, Ventia, Venture Industries, a także reprezentant Politechniki Warszawskiej i pracownicy SPW.

• Dodano: 03 czerwca 2014
wszystkie aktualności

ZdjęciaCopyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja