Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Zapraszamy na szkolenia, seminaria w pazdzierniku

Stowarzyszenie Polska Wentylacja zaprasza na szkolenia i seminaria poświęcone zagadnieniom wentylacji w budownictwie mieszkaniowym. W październiku odbędą się szkolenia w Warszawie.

25 października, Sala Informatyczna Politechniki Warszawskiej
Komputerowe Warsztaty Projektowe FLUID CAD

Tematem Warsztatów będzie praktyczna nauka projektowania instalacji C.O., ciepła technologicznego i instalacji wody ziębniczej na potrzeby klimatyzacji (w oparciu o moduł FDBES Coolpack) oraz instalacji wentylacji (w oparciu o moduł FDBES Ventpack) w środowisku graficznym AutoCAD'a. Każdy uczestnik podczas Warsztatów wykona projekt wentylacji i C.O. samodzielnie!
Szczegółowy program szkolenia, warunki pobierz
Karta zgłoszenia na szkolenie pobierz

26 pazdziernika, Warszawa, Warszawski Dom Technika

Techniczne aspekty wentylacji, ociepleń i wymiany stolarki okiennej podczas modernizacji budynków

Szkolenie jest skierowane do Prezesów, Dyrektorów, Kierowników i Specjalistów działów technicznych i inwestycyjnych spółdzielni mieszkaniowych i firm deweloperskich.
Celem szkolenia jest dostarczenie fachowej wiedzy z zakresu wykonania systemów ociepleń, wymiany stolarki okiennej oraz usprawniania systemów wentylacji w trakcie prowadzenia prac termomodernizacyjnych. Specjaliści reprezentujący organizatorów przekażą uczestnikom praktyczną wiedzę ułatwiające rozwiązywanie problemów technicznych i podejmowanie decyzji inwestycyjnych.
Szkolenie zostało przygotowane przez specjalistów zajmujących się zawodowo zagadnieniami systemów ociepleń, stolarki okiennej i drzwiowej oraz wentylacji. Prezentowana wiedza zawiera obiektywne i kompetentne doświadczenia i informacje z zakresu przepisów i wytycznych technicznych.

Szczegółowy program szkolenia, warunki pobierz
Karta zgłoszenia na szkolenie pobierz

• Dodano: 17 października 2005
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja