Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Po targach MuratorEXPO

Stowarzyszenie uczestniczyło w targach MuratorEXPO na przełomie marca i kwietnia. W stoisku informacyjnym prezentowaliśmy informacje dotyczące różnych sposobów wentylowania budynków. Z racji tematyki targów dominowali inwestorzy budujący domy jednorodzinne. Liczba odwiedzających nas gości i pytań, które nam zadawali przekonuje nas, że zagadnienia wentylacji stają się coraz bardziej interesujące dla osób, które planują budowę domu. Optymistyczne jest to, że wiele osób już na etapie projektowania budynku rozważa wybór systemu wentylacji. Pomoże to uniknąć niepotrzebnych komplikacji na wypadek zmian projektowych. Jednak nadal wiele osób zgłaszało się do nas z prośbą o konsultacje dotyczące budynków na etapie wykończeniowym. Co gorsza w ich projektach napotykaliśmy wiele błędów. Na tym etapie już o wiele trudniej robić poprawki.
Podczas targów przeprowadziliśmy także dwa seminaria, na których wyjaśnialiśmy tajniki poprawnej wentylacji: przepisy i wymagania, a także dzieliliśmy sie doświadczeniami. Seminariów wysłuchało kilkadziesiąt osób - zarówno profesjonalistów (dla których przygotowano osobny wykład) jak i inwestorów indywidualnych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.
Osoby zainteresowane podstawowymi informacjami o typach wentylacji zapraszamy do zapoznania się z naszymi ulotkami

• Dodano: 04 kwietnia 2006
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja