Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Odbyło się Forum Wentylacja 2006

Odbywające się od czterech lat spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA rozwija swoją formułę. W 2006 roku Stowarzyszenie Polska Wentylacja, pomysłodawca i organizator wydarzenia, zaproponowało rozszerzenie tematyki seminariów oraz zakresu wyrobów prezentowanych na wystawie producentów. Znaczące miejsce znalazły zagadnienia klimatyzacyjne, które są dla specjalistów branżowych ściśle powiązane z problemami wentylacyjnymi. Część wystawy pod nazwą SALON KLIMATYZACJA skupiła producentów urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, wśród których nie zabrakło największych uczestników rynku.
Choć od samego początku FORUM cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i odwiedzających, to w tym roku za notowano szczególnie duży wzrost. Rekordowa  okazała się nie tylko liczba wystawców, ale także odwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowało 74 wystawców. W wystawie i seminariach uczestniczyło 1600 osób z całej Polski.

• Dodano: 10 marca 2006
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja