Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Odbyło się Forum Wentylacja 2009

Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2009, największa w Polsce wystawa branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej odbyła się w dniach 18-19 marca w Warszawie.

VII edycja zgromadziła najważniejszych producentów i dostawców urządzeń, a także instytucje i organizacje branżowe oraz prasę. 123 wystawców zaprezentowało się na dwóch poziomach ekspozycyjnych. Zaprezentowano dziesiątki nowych produktów. Wystawa jak co roku osiągnęła rekordową w swej historii wielkość.
Jak co roku podczas wystawy odbył się interesujący cykl seminariów szkoleniowych, skierowanych do projektantów i wykonawców instalacji. Głównym punktem programu była prezentacja najnowszych zmian w przepisach dotyczących wentylacji i klimatyzacji. Przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury omówili zmiany w Prawie budowlanym oraz w rozporządzeniach w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki oraz w sprawie zakresu i formy projektu budowlanego.
Więcej o wystawie czytaj na stronie www.forumwentylacja.pl

• Dodano: 21 marca 2009
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja