Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Nowa firma w Stowarzyszeniu - Testo Sp. z o.o.

Nowa firma w Stowarzyszeniu - Testo Sp. z o.o.


W ostatnich dniach do Stowarzyszenia Polska Wentylacja przystąpiła firma Testo Sp. z o.o., która jest oddziałem firmy niemieckiej Testo AG., producenta z ponad 50-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji przyrządów kontrolno-pomiarowych. Ma oddziały i przedstawicielstwa w ponad 65 krajach na świecie. Oferuje przyrządy do każdej aplikacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Więcej informacji o firmie Testo na www.testo.com.pl.

 

O przystąpieniu firmy do SPW mówi pani Elżbieta Szczepańska, przedstawicielka firmy Testo Sp. z o.o.


Firma Testo została członkiem Stowarzyszenia Polska Wentylacja, ponieważ jednym z pól, na którym działa jest technika pomiarowa, stosowana w wentylacji i klimatyzacji. Zależy nam na propagowaniu wiedzy z tego zakresu. Oferujemy odpowiednią, kompletną technologię dla wszystkich mierzonych parametrów mikroklimatu. Lata doświadczeń umożliwiają nam zaproponowanie kompleksowych, praktycznych i wydajnych rozwiązań pomiarowych. Branża klimatyzacji i wentylacji to wymagający i różnorodny obszar. Wspólne działania na rzecz dobrego klimatu w pomieszczeniach, na pewno przyniosą wymierne korzyści zarówno osobom związanym z branżą, jak i inwestorom. Wiedza na temat jakości powietrza we wnętrzach jest wciąż niewystarczająca. Uświadamianie potrzeby  kontrolowania parametrów powietrza to rodzaj misji. Stowarzyszenie Polska Wentylacja umożliwia propagowanie na szerokim forum najlepszych rozwiązań i docieranie z informacjami do końcowego użytkownika. Szkoli również projektantów i wykonawców. Takie działania prowadzi również nasza firma. Warto więc połączyć siły i robić to jeszcze efektywniej.


• Dodano: 02 lutego 2010
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja