Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Nowa firma w Stowarzyszeniu - Ventia Sp. z o.o.

Nowa firma w Stowarzyszeniu - Ventia Sp. z o.o.

Do Stowarzyszenia przystapiła firma Ventia Sp. z o.o. Firma jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski central wentylacyjnych KOMFOVENT oraz dystrybutorem produktów dla branży HVAC. Siedziba spółki mieści się w Warszawie.
Ventia dysponuje częścią wystawienniczo- -biurową oraz magazynem wysokiego składowania o łącznej  powierzchni ponad 600 m2. Szeroka oferta produktów, dostępność dużej części asortymentu z magazynu oraz sprawna i szybka obsługa, to główne atuty firmy.
Więcej informacji na www.ventia.pl


O przystąpieniu firmy do SPW mówi Piotr Wiśniewski, przedstawiciel firmy Ventia Sp. z o.o.:

Firma Ventia jest młodym podmiotem w polskiej branży HVAC, jednak osoby, które ją założyły są związane z rynkiem wentylacji i klimatyzacji od kilkunastu lat. Na przestrzeni tak długiego okresu mieliśmy okazję obserwować, jak Stowarzyszenie Polska Wentylacja rozwija się i aktywnie działa. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że po osiągnięciu pewnego rozwoju naszej firmy, chcielibyśmy uczestniczyć w działaniach organizacji. Bez wahania podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do Stowarzyszenia i cieszymy się, że zostaliśmy przyjęci w poczet członków. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ widzimy, że SPW skupia coraz więcej podmiotów stanowiących w dużej mierze główny trzon polskiego rynku HVAC.
Celem naszej firmy jest promowanie sprawdzonych rozwiązań w instalacjach wentylacji i klimatyzacji. Rozwiązań charakteryzujących się odpowiednią jakością, zaawansowaniem technicznym oraz energooszczędnością.
Sądzimy, że przynależność do SPW ułatwi nam dotarcie z wiedzą techniczną oraz informacjami do odpowiednio dużego grona zainteresowanych. Mamy nadzieję, że nasze dotychczasowe doświadczenie oraz działania firmy Ventia, będą mogły być aktywnie wykorzystane w rozwoju Stowarzyszenia Polska Wentylacja oraz przyczynią się do budowania świadomości polskiego społeczeństwa, jak istotne jest zdrowe powietrze w pomieszczeniach, w których przebywamy oraz jak duże znaczenie ma energooszczędność urządzeń wentylacyjnych dla środowiska, w którym żyjemy.


• Dodano: 10 lutego 2011
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja