Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Nowa firma w Stowarzyszeniu - Harmann Polska Sp. z o.o.

Nowa firma w Stowarzyszeniu - Harmann Polska Sp. z o.o.

Do Stowarzysznia Polska Wentylacja dołączyła firma Harmann Polska Sp. z o.o., dostawca wysokiej jakości, profesjonalnych wentylatorów przemysłowych. Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Za bezpośredni kontakt z klientami w każdym z 5 regionów, na które podzielono obszar Polski, odpowiedzialni są Regionalni Koordynatorzy Sprzedaży. Infolinia: 12 650 20 30.
Więcej informacji o firmie na www.harmann.pl


o przystąpieniu do SPW mówi Tomasz Knap, przedstawiciel firmy Harmann Polska:

Przystąpienie do Stowarzyszenia Polska Wentylacja jest dla firmy Harmann Polska okazją do aktywnego uczestnictwa w rozwoju branży HVAC oraz platformą wymiany doświadczeń i poglądów z innymi uczestnikami rynku. Filozofią firmy Harmann jest prowadzenie bardzo szeroko rozumianego − etycznego biznesu. Począwszy od rzetelnych informacji technicznych i partnerstwa z kontrahentami, poprzez uczciwą konkurencję, transparentne działania rynkowe. Jako że promowanie etycznych zachowań jest jednym z celów statutowych SPW, chętnie weźmiemy udział w ich realizacji. Kolejną płaszczyzną, na której chcielibyśmy aktywnie działać jest troska o środowisko naturalne. Prowadzony przez nas program „green cair” mocno promuje proekologiczne urządzenia oraz rozwiązania ograniczające zużycie energii, emisję CO2 i ilość odpadów. Prowadzimy aktywne prace nad ciągłym udoskonalaniem technologii i podnoszeniem efektywności wentylatorów, nie tylko przez zastosowanie nowocześniejszych silników EC lub nowoczesnego sterowania, lecz także przez doskonalenie szczegółów konstrukcyjnych urządzeń wpływających na podniesienie ich sprawności do poziomów niespotykanych na rynku (np. wentylator Jettec). Najważniejsze jednak są dla nas relacje międzyludzkie. Będąc elementem wspólnego rynku, chcemy na nim tworzyć przyjazną atmosferę i promować zasady fair play.


• Dodano: 15 lutego 2011
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja