Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Nowa firma w Stowarzyszeniu - ANG Wentylacja Sp. z o.o.

Nowa firma w Stowarzyszeniu - ANG Wentylacja Sp. z o.o.Do grona Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja dołączyła firma ANG Wentylacja Sp. z o.o.
Firma ANG wentylacja jest branżową hurtownią zajmującą się kompleksową dostawą elementów systemów wentylacji i klimatyzacji. W ofercie firmy znajduje się szeroka gama wentylatorów i central wentylacyjnych, kształtki i kanały okrągłe oraz prostokątne, nawiewniki i kratki, kurtyny powietrzne, aparaty grzewczo-wentylacyjne, klimatyzatory, materiały izolacyjne i osprzęt montażowy.
Sztab wykwalifikowanych pracowników pomaga w rozwiązywaniu problemów związanych z realizacją oraz kompletowaniem instalacji i urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Hurtownia obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Kraków i Wrocław, ale obszar całej Polski. Jest w stanie dostarczyć nasze produkty w najodleglejsze rejony naszego kraju. Sklep internetowy ANG Wentylacja umożliwia z kolei zamawianie towarów w dowolnym miejscu i czasie, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne.
 
Dotychczasowa działalność firmy ANG Wentylacja uhonorowana została przyznaniem tytułu "Gepardy Biznesu 2007" oraz nagrodą "Gazele Biznesu 2007", przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu.

O przystąpieniu do SPW mówi Arkadiusz Niemiec - właściciel firmy ANG Wentylacja

Od kilku lat śledzimy działania SPW. Zaangażowanie w tworzenie dobrego prawa, mające na celu poprawę jakości powietrza wewnętrznego w obiektach w Polsce jest dla nas i naszych działań inspirujące.
Poprzez uczestnictwo w Stowarzyszeniu ANG Wentylacja ma możliwość czynnego działania w szerszym zakresie i podzielenia się 16-letnim doświadczeniem.
Działanie w Stowarzyszeniu to okazja do promowania solidnych, dobrych rozwiązań technicznych, innowacyjnych produktów dostępnych w naszej ofercie oraz szansa na wymianę doświadczeń z innymi członkami SPW.
Przez wiele lat zdobywaliśmy praktykę, współpracując z renomowanymi europejskimi producentami i dostawcami wysokiej jakości produktów i urządzeń.
Sprzedawany przez nas asortyment wyróżnia wysoki poziom techniczny, dobrze zaprojektowana konstrukcja, energooszczędność i doskonała cena wychodząca naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom rynku polskiego.
Nasza strategia oparta jest na wykwalifikowanym zespole doradców technicznych, którzy dbają o rzetelne doradztwo i wiedzę, którą chętnie przekazują inwestorom i wykonawcom. Dynamiczny rozwój w ostatnich latach i powstające oddziały firmy zapewniają nam dotarcie do szerokiej grupy odbiorców zarówno inwestycyjnych, jak i indywidualnych. Jesteśmy obecni w całym procesie współpracy rynkowej z odbiorcami, od aktywnej działalności doradczej poprzez projekt, aż do kompleksowej realizacji inwestycji.

• Dodano: 10 czerwca 2011
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja