Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Największa wystawa branży wentylacyjnej już 21-22 marca

Największa wystawa branży wentylacyjnej już 21-22 marcaFORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2012, jubileuszowa, 10 edycja odbędzie się w dniach 21 -22 marca w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie.

Już od wielu lat wystawa jest największym w Polsce wydarzeniem w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, licznie odwiedzanym przez projektantów, instalatorów i handlowców. Obecność na wystawie trwale wpisała się w kalendarze aktywnych uczestników rynku wentylacyjnego – zarówno dostawców jak i odbiorców. Większość dostawców liczących się na rynku prezentuje na niej swoje produkty i myśl techniczną.  Wystawa jest miejscem wymiany informacji i opinii, nawiązywania i podtrzymywania kontaktów inżynierskich i handlowych, przez co dla wystawców stała się wyjątkowo efektywnym narzędziem w marketingu, a dla zwiedzających doskonałym miejscem do spotkania z tak szeroko reprezentowaną grupą dostawców.

W edycji 2012 zaprezentuje się ponad 136 wystawców. Zaprezentują pełną gamę urządzeń i komponentów do instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Wystawcy zapowiedzieli kilkadziesiąt nowych produktów. Większość z nich weźmie udział w konkursie NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2012, w którym zwycięzcę wyłonią sami zwiedzający.
Wystawie będą jak zwykle towarzyszyć seminaria szkoleniowe skierowane głównie do projektantów instalacji i instalatorów. Podczas dwóch dni zostanie zaprezentowanych kilkadziesiąt referatów i prezentacji technicznych obejmujących wytyczne i zalecenia projektowe oraz wykonawcze, a także technologiczne. Główne tematy seminariów to wentylacja pożarowa, efektywność wykorzystania energii, kształtowanie klimatu w pomieszczeniach. Omawiane zagadnienia będą dotyczyć różnego typu obiektów.
Pomysłodawcą i organizatorem wystawy FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Informacje: lista wystawców, program seminariów, warunki uczestnictwa, formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.forumwentylacja.pl

• Dodano: 10 lutego 2012
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja