Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Nowa firma w Stowarzyszeniu - JUWENT

Nowa firma w Stowarzyszeniu - JUWENTDo grona Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja dołączyła firma JUWENT Szymański, Nowakowski, Janik
spółka jawna.
JUWENT to od 20 lat jeden z czołowych polskich producentów urządzeń HVAC. Oferta firmy zawiera takie urządzenia jak:
kurtyny powietrzne, centrale klimatyzacyjne, aparaty ogrzewczo-wentylacyjne, wentylatory dachowe i kanałowe, grzejniki konwektorowe oraz bardzo szeroki asortyment wymienników ciepła (nagrzewnice i chłodnice). Obecnie posiada
13 oddziałów w Polsce oraz eksportuje urządzenia do wielu krajów Europy oraz na rynki wschodnie.

O wstąpieniu do SPW firmy JUWENT mówi Zygmunt J. Szymański - Prezes Zarządu

Firma JUWENT Szymański, Nowakowski, Janik spółka jawna na rynku ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji
funkcjonuje już dwie dekady. Doskonalenie technologii i troska o jakość produkowanych urządzeń  sytuuje JUWENT w czołówce polskich producentów urządzeń techniki powietrza.
W czerwcu bieżącego roku podjęliśmy decyzję o wstąpieniu do Stowarzyszenia Polska Wentylacja. Ze względu na różnorodność pozytywnych działań Stowarzyszenia, chcielibyśmy aktywnie uczestniczyć w przedsięwzięciach sprzyjających rozwijaniu branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Razem ze Stowarzyszeniem będziemy propagować dobre praktyki inżynierskie, inicjować zmiany w prawie, które będą przekładały się bezpośrednio na sprawne funkcjonowanie branży.
Obecnie w obszarze tych urządzeń uwaga inwestorów koncentruje się na uzyskaniu „za wszelką cenę niskiej ceny”. Jest to dość niepokojące zjawisko, które w długofalowej perspektywie ma negatywne skutki manifestujące się koniecznością ponoszenia wydatków na serwis czy wymianę awaryjnego urządzenia na kolejne zaraz po upływie gwarancji. Truizmem byłoby przywoływanie z pamięci kazusu azjatyckiego wykonawcy na budowie polskich autostrad.
Drugim równie ważnym celem jest aspekt marketingowy. Nasza firma organizuje cyklicznie spotkania dla projektantów, instalatorów, inwestorów, na których promuje nowe technologie i demonstruje urządzenia.
Filozofia funkcjonowania firmy zawsze kładła nacisk na bardzo dobrą jakość, prostotę i niezawodność działania
urządzeń. Stowarzyszenie również poprzez różne narzędzia dociera do wielu projektantów, architektów, instalatorów i innych osób lub podmiotów z branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Zależy nam, aby to uczestnictwo w Stowarzyszeniu generowało korzyści obustronne. Mamy za sobą nieoceniony bagaż doświadczeń, który możemy wspólnie wykorzystać.
Przynależność do Stowarzyszenia jest też wartością dodaną dla firmy w procesie obsługi klientów. Podnosi prestiż, ale jednocześnie zobowiązuje.

• Dodano: 15 czerwca 2011
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja