Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Największe targi branżowe

Największe targi branżowe

Stowarzyszenie Polska Wentylacja zaprasza do odwiedzenia największych w Polsce targów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2013. To specjalistyczna ekspozycja prezentująca wyłącznie technikę wentylacyjną, klimatyzacyjną oraz chłodniczą.

FORUM to spotkanie branżowe projektantów, instalatorów, wykonawców, producentów, dystrybutorów, użytkowników instalacji, inwestorów i firm wykonawczych.

hala wystawowa   Na powierzchni ponad 3000m2 swoją ofertę prezentują niemal wszyscy wiodący producenci i importerzy. Nie brakuje także firm mniejszych, często debiutujących na rynku. Wystawcy prezentują wiele nowości. Projektanci i instalatorzy mogą nie tylko spotkać się osobiście z doradcami producentów, ale przede wszystkim na żywo obejrzeć prezentowane produkty i urządzenia.

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2013
Jedenasta edycja największej specjalistycznej wystawy i spotkania specjalistów branżowych „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja” odbędzie się w dniach 5-6 marca 2013r.


Wystawa tradycyjnie mieści się w Warszawie, w Centrum Kongresowym GROMADA, przy ul. 17 Stycznia 32. Jak zwykle Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja będzie jedyną w kraju wystawą w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Na zwiedzających będą czekać najważniejsi producenci, importerzy i dystrybutorzy oferujący pełny asortyment wyrobów i urządzeń stosowanych w systemach wentylacji i klimatyzacji – od wentylatorów, kanałów, kształtek i akcesoriów wentylacyjnych, przez technikę wentylacji pożarowej (w tym klapy przeciwpożarowe), centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, klimatyzatory, po chillery i asortyment chłodniczy.

Wystawa producentów towarzyszy seminariom prezentując czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji.
Część wystawy nosi nazwę SALON KLIMATYZACJA i  jest poświęcona zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.
Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wystawa daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie handlowych kontaktów z dostawcami.

Nowość FORUM 2013 - ARENA TECHNOLOGII.

Na terenie ekspozycji zostanie zaaranżowana wydzielona przestrzeń służąca specjalnemu wyeksponowaniu produktów, umożliwiająca bezpośrednie porównanie wyrobów różnych producentów.

Tematem przewodnim ARENY TECHNOLOGII 2013 będą produkty, a także systemy i technologie szczególnie polecane do zastosowania w obiektach hotelowych (konferencyjnych oraz rekreacyjnych) i restauracyjnych. ARENĘ polecamy nie tylko projektantom i instalatorom, ale także inwestorom.
Więcej informacji na www.forumwentylacja.pl

• Dodano: 11 lutego 2013
wszystkie aktualności

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja