Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Nagrody Specjalne Zarządu SPW 2015

Drukuj Powrót

Zarząd Stowarzyszenia Polska Wentylacja postanowił uhonorować osoby związane z branżą wentylacyjno-klimatyzacyjną za szczególne dokonania. Celem przyznania Nagród Zarządu było wskazanie osobowości – osób, które odnoszą spektakularne sukcesy, wyróżniają się pomysłami i metodami prowadzenia działalności, są postaciami silnymi, wpływającymi na losy własnych firm, ale także mogące wpływać na obraz branży.
Zarząd jednomyślnie wyróżnił trzy osoby, uzasadniając w każdym wypadku swoją decyzję.

Laureatami Nagród Specjalnych Zarządu Stowarzyszenia Polska Wentylacja zostali:

Józef Darłak
Za to, że rozwinął firmę od niewielkiego warsztatu rzemieślniczego do fabryki na skalę europejską nie tracąc jednocześnie rodzinnego charakteru firmy, zachowując tradycję i wartości.
     Józef Darłak – Prezes Zarządu Darco Sp. z o.o.

Maciej Głogowski
Za nieszablonowe podejście do marketingu i wzornictwa produktów. Za marketing z własną twarzą i pomysłem , za odwagę w przełamywaniu schematów.
Flowair jako pierwszy udowodnił, że produkt, który nie musi, może dobrze wyglądać i wygląda.
     Maciej Głogowski – współwłaściciel firmy FLOWAIR Głogowski i Brzeziński Sp. J.
Grzegorz Mars
Za skuteczne zarządzanie zmianami i zmysł biznesowy, dzięki któremu w krótkim czasie firma Frapol znacząco zwiększyła przychody i umocniła pozycję rynkową.
     Grzegorz Mars – Prezes Zarządu Frapol Sp. z o.o.

 Ocena: brak ocen
Musisz się zalogować by móc ocenić ten artykuł.

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja