Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Nagrody Branżowe SPW

Drukuj Powrót

Stowarzyszenie Polska Wentylacja przyznaje od 2015 roku Nagrody branżowe:

  • DELTA - za osiągane wyniki działalności gospodarczej,
  • PASCAL - za wyróżniające się projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia,
  • Nagrody specjalne Zarządu dla osobowości branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.


Nagrody są wyrazem uznania dla osiągnięć firm i osób - dostawców urządzeń i technologii, biur projektów, a także wyróżniających się osobowości branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.
Nagrody są wręczane podczas specjalnej Gali branżowej, która odbywa się w trakcie największego w Polsce spotkania branżowego Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja w Warszawie.

 Nagroda Biznesowa DELTA
Stowarzyszenie Polska Wentylacja przeprowadzi analizy ekonomiczne blisko 300 przedsiębiorstw działających w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej: producentów, importerów, firm handlowych i  wykonawców.  Celem analizy jest określenie tempa rozwoju branży oraz odniesienie kondycji poszczególnych przedsiębiorstw do średniej branżowej.
Nagrody DELTA przyznane najbardziej dynamicznym i skutecznym biznesowo firmom są więc  synonimem pozytywnych zmian i rozwoju biznesu w naszej branży.
Poddane analizie firmy są dzielone na trzy grupy wiekowe. Dojrzałe firmy, które w roku przyznawania nagród kończą co najmniej 21 lat, te rozwinięte, które kończą co najmniej 11 lat i te najmłodsze, które w kończą co najwyżej 10 lat.
Analizy są prowadzone wieloetapowo z założeniem, że badaniu są poddane firmy rzetelnie informujące o swoich wynikach. Po obliczeniach, do nagród DELTA są nominowane firmy, których dynamika wzrostu przychodów przy spełnieniu dodatkowych warunków (patrz zasady) w badanym okresie jest wyższa niż średnia branżowa. Z tego grona laureatami zostają po 3 firmy, których dynamika była najwyższa w każdej kategorii wiekowej.

Nagrody Biznesowe DELTA  2015 >>>

Nagrody Biznesowe DELTA  2016 >>>

Nagrody Biznesowe DELTA  2017 >>>

 


Nagroda PASCAL
Stowarzyszenie Polska Wentylacja postanowiło uhonorować wiodące biura projektów  realizujące instalacje wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia budynków, przyznając za zrealizowane projekty specjalne branżowe nagrody - PASCAL.
Ideą Nagród PASCAL jest promowanie myśli inżynierskiej, wskazywanie dobrych wzorów, uhonorowanie osób i firm będących autorami instalacji za wyróżniające się koncepcje inżynierskie oraz rzetelność zawodową.
Ideą Nagród PASCAL jest również podkreślenie roli inżynierów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej w procesie projektowym i ich wkładu w dzieło budowlane.
Powołana przez Stowarzyszenie Kapituła Nagród wyłania laureatów, którzy zostają uhonorowani specjalnymi statuetkami. W skład kapituły wchodzą: dr inż. Leszek Targowski, dr inż. Piotr Bartkiewicz i dr inż. Tomasz Klinke - doświadczeni i szanowani specjaliści branżowi, profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
Kapituła ocenia walory koncepcji  projektowych, w szczególności rozwiązania wpływające na racjonalne użytkowanie energii komfort użytkowania budynków.


Nagroda PASCAL 2015 >>>


Nagroda PASCAL 2016 >>>


Nagroda PASCAL 2017 >>>
 


Nagrody specjalne Zarządu Stowarzyszenia Polska Wentylacja
Zarząd Stowarzyszenia Polska Wentylacja postanowił uhonorować osoby związane z branżą wentylacyjno-klimatyzacyjną za szczególne dokonania. Celem przyznania Nagród Zarządu jest wskazanie osobowości – osób, które odnoszą spektakularne sukcesy, wyróżniają się pomysłami i metodami prowadzenia działalności, są postaciami silnymi, wpływającymi na losy własnych firm, ale także mogące wpływać na obraz branży.
Zarząd wyróżnia trzy osoby, uzasadniając w każdym wypadku swoją decyzję.

Nagrody Zarządu Stowarzyszenia Polska Wentylacja 2015 >>>

Nagrody Zarządu Stowarzyszenia Polska Wentylacja 2016 >>>

Nagrody Zarządu Stowarzyszenia Polska Wentylacja 2017 >>>

Ocena: brak ocen
Musisz się zalogować by móc ocenić ten artykuł.

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja