Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Reklama

Drukuj Powrót
Strona internetowa www.wentylacja.org.pl nie ma charakteru reklamowego. Służy promowaniu wiedzy na temat wentylacji, a tym samym podnoszeniu świadomości społecznej w zakresie jakości środowiska w budynkach i sposobów jego kształtowania.

Wszelkie informacje dotyczące konkretnych wyrobów opisywanych na stronie internetowej pochodzą od producentów lub dystrybutorów tych wyrobów i mają charakter informacyjny. Stowarzyszenie Polska Wentylacja nie ponosi odpowiedzialności za informacje i dane techniczne przekazane przez producentów i dystrybutorów do publikacji na stronie internetowej.

Informacje publikowane w Bazie firm branżowych pochodzą od zamieszczonych w bazie firm i są publikowane w celach informacyjnych. Stowarzyszenie nie ponosi odpowiedzialności za treść tych informacji.

Stowarzyszenie nie zamieszcza płatnych reklam na stronie internetowej i zastrzega sobie prawo do wyboru prezentowanych wyrobów, a także firm umieszczanych w Bazie firm branżowych.

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja