Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Pomoc

Drukuj Powrót
Informacje zamieszczone na stronie internetowej Stowarzyszenia Polska Wentylacja są skierowane do różnych grup odbiorców. Dla ułatwienia wprowadziliśmy profile użytkowników.

Profil popularny - jest przeznaczony dla osób niezwiązanych z branżą wentylacyjną, laików lub początkujących w dziedzinie wentylacji.

Profil profesjonalny - jest przeznaczony dla osób zawodowo związanych z branżą wentylacyjną.

Profil SPW - jest przeznaczony wyłącznie dla członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja. Aby z niego korzystać konieczne jest uzyskanie kodów dostępu.

Domyślnie ustawiony jest profl popularny. Zmiana profilu odbywa się poprzez użycie odpowiedniego przycisku na górnym pasku narzędziowym. Każdy profil wyróżnia się inną kolorystyką elementów graficznych na stronie.

Jeżeli strona nie działa poprawnie, lub nie możesz znaleźć poszukiwanych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny. W dni robocze w godzinach 9-17 pod numer 22 542 43 14.

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja