Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Przepisy - Zalecenia branżowe SPW

Drukuj Powrót
Stowarzyszenie Polska Wentylacja opracowało zalecenia dotyczące instalacji wentylacji mechanicznej wywiewnej oraz nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła dla budynków jednorodzinnych.
Zalecenia mają formę broszur informacyjnych zawierających opis działania powyższych systemów, wytyczne dotyczące projektowania, wykonania i odbioru tych instalacji.  Uzupełnieniem zaleceń projektowych i wykonawczych są także wzory protokołów sprawdzenia i odbioru instalacji.
Zalecenia zostały opracowane przez specjalistów zajmujących się na co dzień instalacjami. Wiedza w nich zawarta obejmuje wymagania objęte przepisami prawa, wytyczne normowe oraz doświadczenia praktyczne.
Zalecenia zostały opracowane z myślą o usystematyzowaniu wiedzy technicznej. Rekomendowane są do stosowaniu przez inwestorów indywidualnych oraz projektantów i instalatorów. Mogą służyć jako załącznik do umowy o wykonanie instalacji w budynku.
  Wytyczne w formie drukowanej
  można zamówić poprzez nasz sklep internetowy

  zobacz szczegóły  Do pobrania w wersji pdf
Zalecenia SPW  - Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna (rekuperacja) w domach jednorodzinnych


Ocena:
Musisz się zalogować by móc ocenić ten artykuł.

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja