Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Płyty Climaver Deco

Płyty Climaver Deco Płyty Climaver Deco służą do wykonywania gotowych izolowanych termicznie i akustycznie przewodów o przekroju prostokątnym w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego oraz wszelkich budynkach użyteczności publicznej.

Grubość/szerokość/długość: 25/1190/3000 mm; Gęstość: 85kg/m³; Euroklasa ogniowa: A2-s1,d0; Maksymalne ciśnienie: 800Pa; Max. prędkość powietrza: 20m/s; Max. Temperatura: 120ºC; Sztywność: R5.

Opis produktu:
Płyty Climaver Deco mają podobną budowę jak obecne na polskim rynku od 2003 roku płyty Climaver A2 Black. Mają taki sam rdzeń z włókna szklanego, taką samą powłokę wewnętrzną oraz takie same parametry dotyczące przesyłanego powietrza oraz tłumienia dźwięku. Innowacją jest zastosowanie jako powłoki zewnętrznej specjalnego laminatu (aluminium+włókno szklane), którego wierzchnia warstwa to mocna tkanina z włókna szklanego występująca w sześciu kolorach. Dla każdego rodzaju płyt dostępne są też taśmy montażowe w takim samym kolorze. Zewnętrzna powłoka płyt ma właściwości antystatyczne dzięki czemu nie dochodzi do osadzania się na niej kurzu. Jest też odpowiednio zaimpregnowana co zwiększa odporność na zabrudzenia. Płyty Climaver Deco są niepalne co pozwala na zastosowanie ich we wszystkich obiektach użyteczności publicznej. Są też całkowicie odporne na korozję i mogą być stosowane w obiektach w których panuje agresywne środowisko np. w budynkach basenów z chlorowaną wodą.Ze względu na bardzo dobre własności tłumienia dźwięku stosowanie płyt Climaver Deco jest szczególnie zalecane w obiektach o najwyższych wymaganiach akustycznych.
powrót  wyszukiwarka produktów

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja