Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Komora klimatyczna HygroGen 2

Komora klimatyczna HygroGen 2 Dane techniczne:
  • Możliwość generacji stabilnych warunków wilgotności i temperatury
  • Mobilność  rozwiązania dla potrzeb kalibracji
  • Szybka stabilizacja wilgotności w czasie  5 minut
  • Możliwość kalibracji do 5 sond RH jednocześnie
  • Zintegrowany ekran dotykowy oraz porty USB
  • Prosty w obsłudze interface graficzny
Zastosowanie produktu:
HygroGen 2 jest komorą klimatyczną służącą do kalibracji i wzorcowania sond wilgotności i temperatury. W urządzeniu można umieścić do 5 sond wilgotności i temperatury jednocześnie.
Stabilizacja wewnątrz komory następuje bardzo szybko dzięki zastosowaniu stałej cyrkulacji powietrza.

Opis produktu:
Od momentu premiery, HygroGen może być traktowany jako modelowy instrument w grupie przenośnych urządzeń przeznaczonych do kalibracji mierników wilgotność i temperatury. Setki użytkowników na całym świecie uznały go  jako narzędzie do szybkiego wytwarzania ustabilizowanych parametrów RH i T, pozwalające na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu w trakcie wykonywania kalibracji.
Przemysł farmaceutyczny jest szczególnie zainteresowany HygroGen’em jako instrumentem kalibracyjnym spełniającym surowe wymogi dotyczące jakości oraz zgodności z normami. Możliwość dostarczenia HygroGen2 do miejsc gdzie znajdują się pracujące instalacje oznacza możliwość kompletnej kwalifikacji systemu.

Źródło: B&L International
powrót  wyszukiwarka produktów

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja