Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Nawiewnik okienny Renson

Nawiewnik okienny Renson

Zastosowanie produktu:
Invisivent AK jest stosowany w pomieszczeniach i obiektach znajdujących się w strefie szczególnego natężenia hałasu. Służy w tworzeniu zdrowszego i wygodnego klimatu wewnątrz budynku przy minimalnym zużyciu energii. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat przez firmę Renson pozwoliło stworzyć produkt niezawodny i wygodny w eksploatacji.

Opis produktu:
Nawiewnik Invisivent AK 49 to urządzenie dźwiękochłonne służące do grawitacyjnej wentylacji różnego rodzaju obiektu. Montowany jest w ościeżnicy okna (w zakresie od 80 do 180 mm). Jego niewielkie wymiary nie zakłócają wyrazu architektonicznego budynku i pomieszczeń wewnętrznych. Czerpnia wewnętrzna po otwarciu kieruje powietrze ku górze a możliwość ustawienia go w kilku pozycjach ułatwia dostosowanie ilości wpływającego powietrza do aktualnych potrzeb użytkownika. Wysoki poziom tłumienia hałasu (40 dB w pozycji otwartej) jest najlepszą rekomendacją do stosowania tego nawiewnika w obiektach znajdujących się w strefach szczególnego natężenia hałasu.Grupy produktów:


powrót  wyszukiwarka produktów

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja