Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Program do tworzenia aplikacji dla HVAC/R – 1tool

Program do tworzenia aplikacji dla HVAC/R – 1tool Program narzędziowy z bibliotekami elementów i modułów wykonawczych do tworzenia aplikacji na sterowniki swobodnie programowalne serii pCO sistema, używane do sterowania pracą urządzeń HVAC/R.
Program dla projektantów, producentów automatyki i szaf sterujących, firm instalacyjnych oraz wszystkich, którzy zajmują się automatyką obiektową i integracją urządzeń z systemami BMS w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej.

Opis produktu
Udoskonalone narzędzie do programowania sterowników serii pCO sistema, sterujących pracą urządzeń HVAC/R.
Przyjazny interfejs użytkownika pozwala zarządzać wszystkimi fazami pracy - od projektowania systemu poprzez programowanie i testowanie sterowników do uruchomienia i regulacji urządzeń oraz ich zdalnego nadzorowania.
Program posiada biblioteki najpopularniejszych komponentów z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, automatyki sterującej i czujników (> 80 pozycji), makrobloki zawierające gotowe algorytmy pracy (> 120 pozycji) oraz kompletne moduły sterujące pracą typowych urządzeń (chillery, centrale klimatyzacyjne itp., > 10 gotowych aplikacji). Pozwala też poszerzać bibliotekę o własne aplikacje i gotowe rozwiązania.
Możliwość testowania poprawności działania na każdym etapie tworzenia aplikacji minimalizuje problemy podczas uruchomienia instalacji na obiekcie oraz skraca czas potrzebny na wykrycie błędów.
Platforma sterowników serii pCO sistema z elementami pomiarowymi i komunikacyjnymi pozwala na kontrolę i zarządzanie rozbudowanymi systemami sterowania poprzez moduły i panele operatorskie oraz zdalnie przez Internet i GSM.
System umożliwia łatwą integrację z systemami BMS.

Zalecane wymagania sprzętowe
• Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon, 3 GHz lub nowszy
• System operacyjny Microsoft® Windows XP (z pakietem SP2 lub nowszym) lub Vista
• 3 GB pamięci RAM
• Monitor o rozdzielczości 1280x1024 oraz karta z 32-bitowym kodowaniem koloru
• Karta graficzna 128 MB (lub więcej)
• Urządzenie wskazujące zgodne z MS Mouse
• Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 6,0 SP1 lub nowsza

Więcej informacji: Alfaco

Grupy produktów:


powrót  wyszukiwarka produktów

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja