Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Wentylator dachowy wysokotemperaturowy ROOFTEC

Wentylator dachowy wysokotemperaturowy ROOFTEC Dachowy wentylator promieniowy; 9 wielkości wykonania od 280 do 710 mm średnicy wirnika; Wydajności maksymalne od 2 600 m3/h do 15 300 m3/h, spręż maksymalny od 450 do 1200 Pa; Silniki indukcyjne klatkowe 230 i 400V, z termo-kontaktem; Silnik poza przepływem; Maksymalna temperatura medium 120oC.

Zastosowanie produktu:
Wentylacja ogólna obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Wentylator nadaje się do zastosowań jako wyciąg oparów znad okapów w kuchniach przemysłowych i obiektach gastronomicznych o temperaturach usuwanego powietrza do 120oC. Możliwość zastosowania w dowolnej instalacji odciągowej wymagającej odprowadzania skroplin lub okresowego czyszczenia komory wirnika, np. masarnie, zakłady przetwórstwa spożywczego, stanowiska czyszczenia parą itp.

Opis produktu:
Wentylatory dachowe z wyrzutem pionowym, z silnikiem umieszczonym poza strumieniem przepływającego powietrza. Maksymalna temperatura pracy ciągłej wynosi 120ºC. Obudowa wykonana jest z aluminium, bryła ma kształt sześcianu zabudowanego na kwadratowej, uchylnej w celach serwisowych płycie montażowej. Wentylatory wyposażone są w wirnik promieniowy typu B z samoczyszczącymi się łopatkami pochylonymi do tyłu, zasilane poprzez jedno- lub trójfazowy silnik klatkowy z czujnikiem temperatury uzwojeń. Silnik jest przystosowany do napięciowej regulacji prędkości obrotowej lub regulacji częstotliwościowej (silniki trójfazowe). W wyposażeniu standardowym znajduje się wyłącznik serwisowy zintegrowany na obudowie oraz tacka ociekowa dla odpływu skroplin. Większe modele posiadają uchwyty montażowe. Wentylatory występują także w wersji ISOROOFTEC – których obudowa jest izolowana termicznie i akustycznie wełną mineralną.

Grupy produktów:


powrót  wyszukiwarka produktów

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja