Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Kurtyny powietrzne Designer Collection – Arcus, Magnum

Kurtyny powietrzne Designer Collection – Arcus, Magnum Zastosowanie produktu:
Kurtyny powietrzne Stavoklima, oferowane na rynku polskim przez firmę Ventia, mają bardzo bogaty typoszereg urządzeń do obiektów o podwyższonym standardzie. Wygląd, zastosowane materiały, a także zaawansowane sterowanie sprawiają, że produkt ten sprawdza się w najbardziej prestiżowych obiektach.

Opis produktu:
Wewnątrz urządzeń zamontowano zawory trójdrogowe. Wszystkie połączenia elektryczne i wodne zostały schowane w specjalne maskownice dostosowane do aranżacji wnętrza. Typoszereg obejmuje zarowno kurtyny poziome montowane nad drzwiami, jak i pionowe do drzwi przesuwnych oraz obrotowych. Obudowa urządzeń może być wykonana np. ze stali nierdzewnej, a także malowana na dowolny kolor z palety RAL łącznie z rożnymi typami zawiesi. Dodatkowo jest możliwość zamontowania oświetlenia LED, ktore ułatwia poruszanie się w ciemnych przejściach.

Dane techniczne:
Kurtyny obsługuje zaawansowany sterownik Ditronic, który oprócz programatora tygodniowego, wskaźnika temperatury
czynnika grzewczego umożliwia również sterowanie poprzez system nadrzędny BMS. Kilkunastoletnie doświadczenie
pozwoliło producentowi na opracowanie programu doboru RATUS − dla symulowanych warunków można dobrać kurtyny dla drzwi o szerokościach: 1,0; 1,5; 2,0; 2,5 i 3,2 metra przy zasięgach od 2,2 do 3,0 m.


Więcej informacji: Ventia

powrót  wyszukiwarka produktów

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja