Polnisch Lüftung Association L'Association Ventilation Polonaise Polish Ventilation Association Zaloguj się / Zarejestruj Profil członka SPW Profil profesjonalny Profil popularny

Przeglądasz profil popularny

Centrala rekuperacyjna Recomax

Centrala rekuperacyjna Recomax Opis produktu:
Centrala rekuperacyjna Recomax to pierwszy na rynku kompaktowy rekuperator podwieszany wyposażony w nowoczesny regeneracyjno-akumulacyjny wymiennik ciepła. Dzięki stałemu wysokiemu wskaźnikowi odzysku ciepła w ciągu roku (odzysk ciepła jawnego wynosi 93% natomiast ciepła utajonego 70%) koszty związane z ogrzewaniem powietrza nawiewanego mogą zostać mocno zredukowane, ponieważ nie ma konieczności montażu dodatkowych źródeł ciepła.

Dane techniczne:
Wymiennik regeneracyjny składa się z dwóch statycznych akumulatorów ciepła, które za pomocą systemu klap są naprzemiennie „ładowane i rozładowywane” poprzez przepływający strumień powietrza wyciąganego i świeżego. Czas pomiędzy zamknięciem i otwarciem klap jest regulowany i zoptymalizowany w zależności od objętości strumienia przepływającego powietrza. W centralach Recomax zastosowano energooszczędne wentylatory z serii Jettec wyposażone w silniki komutowane elektronicznie EC, ktore dzięki wysokiemu wskaźnikowi sprawności spełniają wymagania zawarte w dyrektywie ErP 2015.


Więcej informacji: Dział Handlowy Harmann
powrót  wyszukiwarka produktów

Copyright 2010 Stowarzyszenie Polska Wentylacja